Białe Tarasy już w sprzedaży

Białe Tarasy to nowa inwestycja mieszkaniowa firmy Mediator Estate w Opolu, na bliskim Zaodrzu przy ul. Krapkowickiej. Budynek pomieści 34 mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od 4300 zł brutto.

Autor: HouseMarket.pl 14 lutego 2017 15:28

Wykonany w tradycyjnej technologii z Porothermu 30 P+W obiekt to pierwsza inwestycja w Opolu z pustaka ceramicznego o takiej grubości i bardzo wysokim współczynniku przenikania ciepła.

Białe Tarasy charakteryzować się będą eleganckim wykończeniem powierzchni wspólnych. Deweloper zaplanował również nowoczesną cichobieżną windę, komórki lokatorskie od 2,5 do 6,4 mkw. w cenie 1500 zł/mkw. brutto. oraz zewnętrzne miejsca parkingowe za 3600 zł brutto.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W podcieniach budynku zaprojektowano zamykane bardzo duże dwa pomieszczenia na rowery, wózki i motocykle do wyłącznego użytku wspólnego wszystkich mieszkańców.

W inwestycji znajdą się 34 mieszkania – od dwupokojowych do czteropokojowych w następujących metrażach: dwa pokoje - od 46 do 52 mkw., trzy pokoje - od 61 do 70 mkw. cztery pokoje - 99 mkw. Tarasy liczyć będą od 23 do 44 mkw., a balkony od 6 do 10 mkw.

Planowany termin zakończenia prac budowlanych to grudzień 2017 r., a termin sprzedaży notarialnej, po odbiorach i uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie to marzec/kwiecień 2018 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych