Biały Dom wciąż czeka na mieszkańców

W realizowanym przez Folwark Deweloper Białym Domu, kameralnej inwestycji przy Chodkiewicza 39 w Bydgoszczy zostało 12 mieszkań do kupienia.

Autor: HouseMarket.pl 12 września 2016 14:50

Inwestycja powstaje na odcinku między ulicami: Sułkowskiego i Lelewela. Jest to modernistyczny, niewielki budynek z pięcioma kondygnacjami z czego cztery są mieszkalne.

Na każdej z kondygnacji znajdują się cztery mieszkania z przestronnymi owalnymi balkonami. Budynek wzorowano na dobrej architekturze międzywojennej, której przykłady można odnaleźć na sąsiednich ulicach Kozietulskiego i Lelewela. Bielawy, historycznie luksusowa dzielnica, w której lokowała się elita Bydgoszczy, ciągle budzi zasłużony zachwyt, a to z powodu kameralnej, niskiej zabudowy, zatopionej w bujnej zieleni.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budowany przez Folwark Deweloper Biały Dom powstanie wśród starych, eleganckich, w dużym stopniu odrestaurowanych willi, budowanych przez lekarzy czy prawników. To lokalizacja wymarzona dla miłośników mieszkania blisko centrum. Nieopodal znajdują się: szpital dziecięcy, budynki uniwersyteckie i eleganckie osiedle spółdzielcze.

W inwestycji dostępne są mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe w metrażach od 34 mkw. do 59 mkw. z możliwością łączenia lokali. Budynek ma zaprojektowaną elegancką klatkę schodową z windą i dwoma wyjściami - na ulice i parking. Dla każdego mieszkania przewidziano komórkę lokatorską na piętrze. Na poziomie parteru przewidziano 11 miejsc postojowych, zadaszonych i dwa niezależne garaże.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych