Biskupa Tomasza 10. Klimatyczna plomba na Nadodrzu

Kamienica Biskupa Tomasza 10 we Wrocławiu jest nowoczesnym budynkiem, w którym na siedmiu kondygnacjach rozmieszczone zostały 34 rozkładowe mieszkania o metrażach od 30 do 55 metrów kwadratowych.

Autor: HouseMarket.pl 09 lutego 2017 16:06

Inwestycja została zaprojektowana z uwzględnieniem aktualnych standardów oraz z największą dbałością o szczegóły. Układy każdego ze stosunkowo niewielkich mieszkań – dwupokojowe i kawalerki - już na etapie projektu konsultowane były z architektami wnętrz, tak, aby na oferowanych powierzchniach zapewnić mieszkańcom jak największą funkcjonalność oraz wykorzystanie przestrzeni. W ofercie dewelopera – spółki Biskupa Tomasza 10 zostały ostatnie wolne mieszkania.

Inwestycja Biskupa Tomasza 10 to doskonałe lokum dla wszystkich dynamicznie funkcjonujących osób. Bliskość rynku, uczelni wyższych, szkół, biurowców oraz galerii handlowych to niepodważalne zalety życia w sercu miasta. Lokalizacja w centrum Wrocławia nie oznacza braku bliskiego dostępu do terenów zielonych. W najbliższym otoczeniu inwestycji, mieszkańcy będą mogli cieszyć się bliskością Odry oraz pięknie odrestaurowanego Parku Staszica.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Położona na Przedmieściu Odrzańskim, północna dzielnica Wrocławia, została wyjątkowo łagodnie potraktowana w okresie wojennym. Dzięki temu do dziś udaje się  zachować architektoniczny charakter starego śródmieścia.

Wiele lat owiane złą reputacją Nadodrze przeżywa obecnie rozkwit, będąc niewątpliwie najszybciej zmieniającą się starą dzielnicą Wrocławia.

Amatorów nocnego życia nie trzeba przekonywać do atutów  lokalizacji. Z jednej strony budynek Biskupa Tomasza 10 położony jest w sercu miasta - oddalony od wrocławskiego rynku w odległości zaledwie kilkunastominutowego spaceru. Z drugiej, kamienica stoi na tyle daleko, że hałaśliwe życie nocne nie będzie przeszkadzało jej mieszkańcom. Dzięki temu każdy z mieszkańców będzie mógł korzystać uroków nocnego życia tylko wtedy kiedy będzie mieć na to ochotę.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych