Błękitne Aleje. Domy na planie wiatraka

Realizowane przez ATM Inwestycje osiedle Błękitne Aleje powstaje przy ul. Błękitnej w Bielanach Wrocławskich, zaledwie trzy minuty od Zamku Topacz. Docelowo dominować będzie dwukondygnacyjna zabudowa jednorodzinna: domy w zabudowie bliźniaczej, szeregowej oraz ciekawie zaprojektowane domy na planie wiatraka.

Autor: HouseMarket.pl 08 listopada 2016 16:47

W pierwszym etapie inwestycji powstaną przestronne mieszkania w budynku szeregowym oraz wielorodzinnym. Prosta forma, płaskie dachy oraz elegancka kolorystyka budynków spełnią oczekiwania miłośników nowoczesnej architektury. Jasne, dobrze doświetlone wnętrza zostały optymalnie usytuowane względem stron świata. Duże odległości między budynkami zapewnią mieszkańcom Błękitnych Alei swobodę i prywatność.

Dzięki przewidzianej części handlowo-usługowej na osiedlu będzie można zrobić drobne zakupy lub skorzystać z usług.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Od września 2016 r. w Błękitnych Alejach dostępne są duże domy jednorodzinne. W ofercie są m.in. cztery duże domy jednorodzinne o powierzchni 217 mkw. w zabudowie bliźniaczej wraz z infrastrukturą, ogródkami i podwójnymi garażami w bryle budynku. Zakończenie budowy zaplanowano na pierwszy kwartał 2018 r. Do końca pierwszej połowy 2018 r. mają też powstać cztery domy jednorodzinne o powierzchni 184 mkw. w zabudowie szeregowej z ogródkami i z podwójnymi garażami w bryle budynku.

Oferta obejmuje także domy jednorodzinne z ogródkami w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, zaprojektowanej na planie wiatraka oraz mieszkania z ogródkami lub balkonami w budynku szeregowym lub w kameralnym wielorodzinnym.

Powierzchnie domów będą miały od 105 mkw. do 217 mkw. i działki o wielkości do ponad 400 mkw. Metraż mieszkań waha się między 62 mkw. a 80 mkw. Do większych lokali na parterze przynależeć będą ogródki, na wyższej kondygnacji – balkony. Nowością w ofercie są także mniejsze – od 31 mkw. do 37 mkw. lokale jednopokojowe i dwupokojowe.

Budowa pierwszego podetapu, obejmującego 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zakończy się w drugim kwartale 2017 r. Zakończenie podetapu drugiego, czyli ośmiu lokali mieszkalnych w budynkach jednorodzinnych, w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej ma nastąpić do 31 lipca 2017 r.  Podetap trzeci – cztery domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej zakończy się w pierwszym kwartale 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych