Bliźniak w MdM nadal dostępny

Dwa kilometry od Swarzędza rozpoczęła się budowa osiedla Zielone Rabowice. W ramach tej inwestycji powstanie 30 domów w zabudowie bliźniaczej, a pierwsze odbiory zaplanowano na lipiec 2017 r. Wszystkie można zakupić w ramach programu MdM.

Autor: HouseMarket.pl 24 października 2016 14:35

Od stycznia 2014 roku program MdM cieszy się dużą popularnością. Każda pula dofinansowań wkładów własnych dla młodych ludzi, przygotowana przez Bank Gospodarstwa Krajowego na dany rok zostaje wykorzystana. W tym kontekście dla młodego człowieka każda wiadomość, że nadal może znaleźć swoje miejsce do życia i skorzystać z rządowego programu, jest na wagę złota.

Klienci oczekują nie tylko komfortu w nowym lokum, ale również elastyczności dewelopera w kwestii finansowania kredytu hipotecznego. Frontem do klienta stoi firma Greenbud Development, posiadająca swoje inwestycje między innymi w Paczkowie, Gortatowie, Siekierkach Wielkich, czyli okolicach Swarzędza.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Zielone Rabowice, najnowsza propozycja dewelopera, to 30 domów w zabudowie bliźniaczej, położonych 2 km od Swarzędza. Inwestycja została podzielona na trzy etapy, a w ramach pierwszego powstanie 12 domów. Planowany termin realizacji tej części inwestycji to lipiec 2017. Klienci jeszcze w tym roku mogą kupić dom na osiedlu Zielone Rabowice, korzystając z programu Mieszkanie dla Młodych i czekać na lipcowy odbiór. Ostatnia rata z dofinansowania rządowego zostanie przez przyszłych mieszkańców uregulowana w styczniu 2018 r.

Osiedle Zielone Rabowice to już czwarta inwestycja dewelopera. Każdy z 30 bliźniaków będzie miał 75 mkw. powierzchni, istnieje również możliwość adaptacji poddasza. Warto zaznaczyć, że firma Greenbud stara się budować przewagę konkurencyjną nie tylko ze względu na dostępność w MdM.

Przygotowano szeroki zakres opcji dodatkowych, jak ogrzewanie podłogowe na parterze i piętrze, okna trzyszybowe, balkon, czy wykończenie poddasza. Duże działki, w tym największa o powierzchni 456 mkw., gwarantują spokój. Ceny przystosowano do możliwości młodych rodzin. Dom na osiedlu Zielone Rabowice można kupić od 279 tys. zł brutto. Inwestycja jest położona przy ulicy Bliskiej w Rabowicach. Stąd można w kilka minut dojechać do Swarzędza i w kwadrans do Poznania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych