Blue Marlin Luxury Apartments: Nowa jakość na rynku nadmorskich apartamentów

Blue Marlin Luxury Apartments oferuje nowatorski system opieki i zarządzania lokalem. Ta ekskluzywna, limitowana usługa przeznaczona jest dla klientów zainteresowanych ciągłym użytkowaniem apartamentu.

Autor: HouseMarket.pl 12 sierpnia 2016 15:03

Apartamenty Marlin powstały w oddalonej o kilkadziesiąt metrów od morza cichej ulicy Parkowej. Inwestycję tworzy 19 przestronnych, kompleksowo wyposażonych lokali w dwóch trzypoziomowych, nowoczesnych budynkach nieopodal czystych i ciepłych plaż Zatoki Gdańskiej.

Wyszukany design apartamentów

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wszystkie pomieszczenia wyposażono w meble, armaturę i sprzęty markowych producentów gwarantujących oryginalne wzornictwo. Duże okna zapewniają dostęp do naturalnego światła i widok na przepiękne okolice, a obszerny taras to wymarzone miejsce na wieczorne spotkania z przyjaciółmi.

Wyszukany design apartamentów łączy tradycję z nowoczesnością. Charakter zabudowy wpisuje się doskonale w nadmorski klimat i estetykę najbliższego otoczenia. Użycie najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych - kamieni oraz drewna gwarantuje długoletnią eksploatację.

Deweloper Blue Marlin postawił na ergonomiczne i ekologiczne rozwiązania i technologie przyjazne środowisku naturalnemu. Zadbał m.in. o wysoki stopień izolacji termicznej i akustycznej.

Do dyspozycji rezydentów jest m.in. recepcja, lobby bar, kompleksowo wyposażony salon fitness, przestronny, nowoczesny garaż, superszybkie łącza Wi-Fi i ciekawie zaaranżowane części wspólne.

 Nowatorski system zarządzania apartamentem

Blue Marlin Luxury Apartments oferuje nowatorski system opieki i zarządzania lokalem. Ta ekskluzywna, limitowana usługa przeznaczona jest dla klientów zainteresowanych ciągłym użytkowaniem apartamentu.

Właściciel decyduje czy podczas jego nieobecności lokal będzie tylko nadzorowany i dokładnie sprzątany, czy wynajęty na określonych zasadach. Właścicielom niezainteresowanym wynajmem deweloper proponuje kompleksową opiekę obejmującą bieżące sprzątanie, wietrzenie, ogrzewanie, podlewanie kwiatów oraz świeżą pościel i ręczniki na czas powrotu do apartamentu. Jeśli właściciel zapomni kluczy, służy zapasowym kompletem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych