Bobrowiecka 10 gotowa do zamieszkania. Zaskoczy dziełami sztuki i pomnikiem przyrody

Dobiegła końca budowa apartamentowca Bobrowiecka 10 na stołecznym Mokotowie. Budynek otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Lada dzień pierwsi lokatorzy wprowadzą się do swoich nowych mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 19 czerwca 2017 15:35

Inwestycja o podwyższonym standardzie Bobrowiecka 10 zaprojektowana przez pracownię JEMS Architekci, jest dobrze oceniana zarówno przez architektów, ekspertów rynku nieruchomości, jak i samych klientów.

– Kupiłem tu mieszkanie między innymi ze względu na lokalizację, to zaledwie 4 km od ścisłego Śródmieścia Warszawy, co gwarantuje mi szybki dojazd do pracy. Urzekła mnie jakość wykończenia lokalu i części wspólnych oraz obecność dzieł sztuki na terenie Kompleksu Bobrowiecka i pomnik przyrody Czarna Olsza, który znajduje się na wewnętrznym dziedzińcu apartamentowca - opowiada Adrian Włodarski, mieszkaniec Bobrowieckiej 10.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W budynku aktualnie trwa proces odbiorów lokatorskich, na zewnątrz realizowane są zaś ostatnie nasadzenia zieleni.

Inwestycja spółki Spectra Development została sprzedana w około 70 proc. W ofercie dewelopera znaleźć można jednak ciekawy wybór mieszkań. Są to jednopokojowe studia w przedziale od 30 do 39 mkw., mieszkania dwupokojowe zarówno w mniejszym metrażu ok. 43 mkw., jak i apartamenty o powierzchni 63 mkw. Oferta trzypokojowych mieszkań waha się w przedziale od 59 do 78 mkw. Dostępne są również ostatnie dwupoziomowe lokale z widokiem na dwie strony świata o powierzchni do 130 mkw.

– Obecnie jest świetny czas, aby kupować mieszkania w stolicy, zarówno dla siebie, jak i w celach inwestycyjnych. Zgodnie z raportami przygotowywanymi przez analityków firmy REAS, ostatni rok był rekordowo dobry dla deweloperów. W Warszawie wprowadzono do sprzedaży o ok. 16 proc. więcej mieszkań niż w roku 2015. Oznacza to, że rynek jest dziś bardziej konkurencyjny, co przekłada się na niższe ceny mieszkań w ujęciu rok do roku - podsumowuje Krzysztof Kołakowski, Kierownik Biura Sprzedaży w inwestycji Bobrowiecka 10

Budynek przy ul. Bobrowieckiej 10 liczy w sumie 117 apartamentów o podwyższonym standardzie. Do dyspozycji mieszkańców jest podziemny parking ze 154 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Bezpieczeństwo zapewnia 24-godzinny system monitoringu obejmujący m.in. kamery, ochronę i wideodomofony. Na parterze znajduje się osiem lokali usługowych.

– Bobrowiecka 10 to kolejna inwestycja mieszkaniowa naszej spółki wybudowana w Warszawie. Ze względu na bogate doświadczenie w realizacji luksusowych projektów dla wymagających klientów, zdecydowaliśmy się na segment mieszkań o podwyższonym standardzie – mówi Dariusz Sokołowski, prezes zarządu Spectra Development.

Bobrowiecka 10 wchodzi w skład Kompleksu Bobrowiecka, który oprócz apartamentowca tworzą budynek biurowy Bobrowiecka 8 oraz istniejący już biurowiec Bobrowiecka 6. Całość realizowana jest według autorskiej koncepcji kultury wpisanej w przestrzeń zakładającej obecność sztuki w miejscu życia i pracy dzięki współpracy z Fundacją Rodziny Staraków.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych