Bobrowiecka 10 otwiera swoje drzwi

Alnus Development oraz Spectra Development zapraszają 24 i 25 września br. na dni otwarte na inwestycji mieszkaniowej Bobrowiecka 10, która powstaje na Dolnym Mokotowie w Warszawie.

Autor: HouseMarket.pl 22 września 2016 11:06

Osoby zainteresowane tą dogodną lokalizacją blisko centrum, będą miały możliwość wejścia na budowę apartamentowca i skorzystania z rabatu nawet do 40 tys. złotych. Inwestycja o podwyższonym standardzie powstaje w ramach Kompleksu Bobrowiecka, który poza architekturą i całościowym projektem zagospodarowania terenu, wyróżni obecność sztuki.

Bobrowiecka 10 to wyjątkowa inwestycja na Dolnym Mokotowie, którą wyróżnia nowoczesna architektura, podwyższony standard mieszkań oraz bliskie położenie zaledwie 4 km od ścisłego centrum Warszawy. W czterech połączonych ze sobą budynkach o zróżnicowanej strukturze pięter znajdą się 123 apartamenty o podwyższonym standardzie o powierzchni od 28 do 129 mkw. w cenie od 8100 zł za mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wszystkie lokale wyróżniają wysokie przeszklenia od podłogi do sufitu, które zapewnią maksymalne doświetlenie, podnosząc tym samym komfort życia mieszkańców. Na szczególną uwagę zasługuje pięć dwupoziomowych apartamentów z ogródkami i indywidualnymi wejściami bezpośrednio z dziedzińca, które stanowią swego rodzaju perełki na stołecznym rynku nieruchomości.

Na parterze apartamentowca zaplanowano również osiem lokali usługowych. Do dyspozycji mieszkańców będą 154 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie usytuowane na podziemnej kondygnacji. Na wszystkich etapach realizacji projektu wykorzystywane są wysokiej klasy materiały.

Spokój i bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom zapewni 24-godzinny systemem monitoringu obejmujący m.in. kamery, ochronę i wideodomofony. Projekt osiedla przewiduje również dwa wewnętrzne, zielone dziedzińce. Jeden z nich będzie miał formę placu z elementami małej architektury, chodnikami i zielenią. Drugi plac zaś zaprojektowano wokół pięknego drzewa - pomnika przyrody Czarnej Olszy.

Zakończenie budowy oraz termin oddania do użytkowania mieszkań wyznaczono już na pierwszy kwartał 2017 roku.

Inwestycja Bobrowiecka 10 realizowana jest przez Alnus Development wchodzącą w skład grupy spółek należącej do Spectra Development. Projekt osiedla wchodzi w skład Kompleksu Bobrowiecka, w ramach którego powstaje budynek biurowy Bobrowiecka 8 oraz istniejący już biurowiec Bobrowiecka 6. Całość kompleksu została zaprojektowana przez renomowaną pracownię JEMS Architekci i będzie tworzyła unikatową przestrzeń poprzez oryginalną architekturę i obecność sztuki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych