Boremlowska. Nowa inwestycja Summa Development

Realizowana przez Summa Development inwestycja Boremlowska ma prostą bryłę - pudełko, płaski dach, wyraźne linie podziałów oraz stonowaną, ale elegancką elewację. Budynek powstaje przy ul. Boremlowskiej na Pradze Południe w Warszawie.

Autor: HouseMarket.pl 30 września 2016 12:28

Projekt architektoniczny nawiązuje do postmodernizmu, w stylu przedwojennej nowoczesności w budownictwie. Prosta bryła – pudełko, płaski dach, wyraźne linie podziałów oraz stonowana, ale elegancka elewacja stanowią o jego wizualnej atrakcyjności.

W budynku zaprojektowano 40 mieszkań od jednopokojowych do trzypokojowych o powierzchni od 33 mkw. do 60 mkw. W obiekcie zaprojektowano dwie klatki schodowe z windami obsługującymi kondygnacje od -1 do 4. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji podziemne miejsca parkingowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Każdy z lokali mieszkalnych wyposażony zostanie w balkon lub taras o powierzchni od 3 mkw. do 23 mkw. Teren, na którym powstaje budynek zostanie ogrodzony, zaplanowano też monitoring. Każdy z lokali będzie wyposażony w wideofon. Deweloper - firma Summa Development planuje zakończenie budowy w czwartym kwartale 2017 roku.

Inwestycja Boremlowska zlokalizowana jest na terenie prawobrzeżnej Warszawy w odległości kilkuset metrów od ulicy Grochowskiej. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa o niskiej intensywności oraz jednorodzinna. Projektowany obiekt posiada dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Dojazd do śródmieścia Warszawy zajmuje do 15 minut.

Lokalizacja obiektu pozwala na pełne wykorzystanie infrastruktury miejskiej. W sąsiedztwie znajdują się szkoły i przedszkola, sklepy, punkty usługowe, bank, kościół oraz liczne restauracje. Dzielnica jest cicha i spokojna.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych