Botanik Park. Mieszkania otoczone zielenią

Botanik Park to nowe osiedle realizowane przez firmę Inwestor Dom przy ul. Poligonowej w Lublinie. W ofercie są mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 35 mkw. do 68 mkw., w trzech budynkach o zróżnicowanej liczbie kondygnacji.

Autor: HouseMarket.pl 19 grudnia 2016 10:26

W kondygnacji podziemnej umieszczono garaże, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Komunikację ułatwiają duże, szybkie i ciche windy, łączące wszystkie kondygnacje budynków. W inwestycji zaprojektowano widne mieszkania o nowoczesnych, funkcjonalnych układach pomieszczeń, wszystkie z dużymi balkonami lub tarasami. Te na parterze posiadają ogródki.

Inwestor zaplanował plac zabaw dla dzieci, zbudowany na ponad 300 mkw. powierzchni. Dla młodzieży i dorosłych, po sąsiedzku z placem zabaw, zaprojektowano plenerową siłownię w otoczeniu terenów zielonych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Od strony południowej posesja graniczy z zaprojektowanymi w planie zagospodarowania przestrzennego miejskimi terenami zielonymi. Bliskość głównych arterii komunikacyjnych miasta i przystanków autobusowych umożliwi szybką i wygodną komunikację z innymi dzielnicami Lublina. Mieszkania na osiedlu Botanik Park kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych