Botanika już pod dachem

Botanika, nowa inwestycja dewelopera - Pomorskie Domy, ma już dobrze wyizolowany dach, przykrywany dachówką. Na kolejnych ścianach zewnętrznych budynku pojawił się tynk. Zakończył się montaż instalacji elektrycznych wewnątrz oraz nakładanie tynków w mieszkaniach.

Autor: HouseMarket.pl 04 listopada 2016 15:53

Botanika, nowa inwestycja dewelopera Pomorskie Domy, realizowana jest w gdańskiej dzielnicy Osowa, w jej najlepszej – willowej części. To projekt o bardzo kameralnym, rodzinnym charakterze. W budynku A powstanie łącznie 16 mieszkań i apartamentów.

W ofercie Botaniki dostępne są zarówno dwupokojowe mieszkania z dużymi balkonami, jak i przestronne trzypokojowe apartamenty z dwoma słonecznymi tarasami - łączna powierzchnia obu tarasów należących do każdego z mieszkań to aż 40 mkw. Jest także prawdziwa gratka dla miłośników zieleni – ustawne mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe z zielonymi ogrodami.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W części wspólnej Botaniki zaprojektowano komórki lokatorskie, a przed budynkiem przygotowanych zostanie szereg miejsc postojowych, do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań. Uwagę przykuwa gustowna elewacja budynku. Ideą było tu połączenie prostej, a jednocześnie niezwykle funkcjonalnej bryły z licznymi zdobieniami, w tym – z charakterystyczną dla projektów Pomorskich Domów elewacją ze szlachetnego drewna (cedr kanadyjski).

Budynek został wkomponowany w zieleń i zadrzewienia, charakterystyczne dla tej części Osowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych