Bouygues Immobilier debiutuje w Trójmieście

Bouygues Immobilier Polska debiutuje nad morzem. Pierwsza inwestycja powstanie przy ul. Żeromskiego 7 w Gdyni.

Autor: housemarket.pl 03 sierpnia 2021 11:56

Polski oddział Bouygues Immobilier działa od 2001 roku. Do tej pory zrealizował 55 inwestycji w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu, oddając do użytku łącznie 7 900 mieszkań i lokali usługowych. Teraz planuje swój pierwszy projekt
w Trójmieście.

- Cieszymy się, że rozpoczynamy działalność w największej polskiej nadmorskiej metropolii. Trójmiasto ma nadzwyczajną energię i potencjał rozwoju. Dlatego chcemy realizować tu projekty zgodne z naszą filozofią - mówi Pierre-Vincent Pasquet, dyrektor generalny Bouygues Immobilier Polska.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Czas na premierę w Trójmieście

Pierwsza inwestycja francuskiego dewelopera w Trójmieście zostanie zrealizowana przy ul. Żeromskiego 7 w Gdyni. Łącznie zaplanowano tu 77 mieszkań o różnorodnych układach, od 1 do 3 pokoi. Do większości będą przynależeć ogrody lub balkony, a do położonych na ostatnim piętrze - komfortowe tarasy. 

Budynek powstanie na wysokości drugiego basenu portowego. W bliskiej okolicy znajdują się główne punkty i symbole miasta, jak skwer Kościuszki, przystań jachtowa Marina Gdynia, statek Dar Pomorza i okręt ORP Błyskawica, plaża miejska i stacja Gdynia Główna. Wyjątkowość projektu podkreślą jego autorskie, unikatowe wyróżniki.

– Wysokiej klasy projekt architektoniczny nawiązuje do modernizmu, w eleganckiej białej szacie, zgodnie z duchem Gdyni. Budynek zostanie wyposażony w rozwiązania ekologiczne i nowoczesne technologie, a części wspólne z elementami art déco oraz dodatkowe elementy artystyczne dodadzą mu charakteru – podsumowuje  Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych