Bouygues Immobilier oddaje Alineę

Alinea, nowy budynek mieszkalny na Białołęce, jest już gotowy. Wkrótce w 75 lokalach pojawią się pierwsi mieszkańcy.

Autor: housemarket.pl 19 stycznia 2022 15:25

  • Osiedle Alinea w Warszawie zostało oddane do użytkowania.
  • W ramach osiedla powstało 75 mieszkań.
  • Mieszkańcy będą mogli skorzystać z 86 miejsc postojowych w hali garażowej oraz miejsc dla gości w parkingu naziemnym.

Bouygues Immobilier, francuski deweloper, który jest odpowiedzialny za inwestycję, potwierdza, że wkrótce do budynku przy ul. Łopianowej w Warszawie wprowadzą się pierwsi mieszkańcy.

- Otrzymaliśmy zaświadczenie o braku sprzeciwu do użytkowania naszej inwestycji na Białołęce. To oznacza, że jeszcze w styczniu będziemy mogli wydać pierwszym lokatorom klucze do nowych mieszkań – mówi Cezary Grabowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Bouygues Immobilier Polska.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Swój oryginalny kształt 5-piętrowa Alinea zawdzięcza układowi przestronnych balkonów. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby nie graniczyły ze sobą. Taki zabieg ma nie tylko nadawać atrakcyjności całej bryle, ale również sprzyjać komfortowi oraz prywatności mieszkańców. To właśnie od układu balkonów budynek wziął swoją nazwę - Alinea, co po francusku oznacza po prostu „wcięcie”.

CZYTAJ TEŻ: ZIELONE OSIEDLE NA BIAŁOŁĘCE

- Budynek wyróżnia się na tle pozostałych inwestycji na Białołęce. Charakterystyczne balkony widać nie tylko od frontu, ale również z lotu ptaka – patrząc z góry, bryła budynku tworzy charakterystyczny zygzak przypominający grę Tetris – zauważa Cezary Grabowski.

Balkony przynależą do wszystkich mieszkań z wyjątkiem parteru – tam mieszkańcy mają do swojej dyspozycji ogródki. Dodatkowo jedno z mieszkań na ostatnim piętrze posiada specjalne wyjście prowadzące z balkonu na taras umieszczony na dachu budynku.

Alinea to 75 przestronnych mieszkań o metrażach od 26 do 93 mkw. i liczbie pokoi od 1 do 4. Ich zaletą jest dobre doświetlenie pomieszczeń - dzięki narożnym oknom.

Mieszkańcy będą mogli skorzystać z 86 miejsc postojowych w hali garażowej oraz miejsc dla gości w parkingu naziemnym. W budynku zaplanowano także lokal usługowy, a przy inwestycji zamontowano stojaki na rowery.

Alinea została zlokalizowana przy ul. Łopianowej, na Białołęce.

Alinea to kolejny z projektów realizowanych obecnie przez Bouygues Immobilier w Stolicy. W grudniu 2021 roku poznaliśmy generalnego wykonawcę zielonej inwestycji Aparté Mokotów, który już rozpoczął prace budowlane przy ul. Polskiej. W zeszłym roku Bouygues Immobilier ogłosił również start swojej najnowszej inwestycji w Warszawie – Novelii Bemowo, kameralnego budynku z 89 mieszkaniami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych