Bouygues Immobilier z inwestycją NOVÉLIA Bemowo

Bouygues Immobilier Polska, francuski deweloper działający od 20 lat w Polsce, zbuduje na Bemowie 6-piętrowy budynek, który wyróżni się ciekawą bryłą. Projektanci przełamali formę budynku rytmicznymi, modułowymi uskokami, a elewację na całej długości otaczają linie balkonów.

Autor: Housemarket.pl 20 września 2021 11:28

Francuski deweloper Bouygues Immobilier Polska przygotowuje nową inwestycję w dzielnicy Bemowo. Intensywnie działa też w innych miastach. Niedawno ogłosił swój premierowy projekt w Trójmieście, a kolejne inwestycje w innych miastach są już w przygotowaniu.

– Nasz projekt stawia na nowoczesność i elegancję, na pewno nie jest monotonny. W pomysłowy sposób wykorzystuje formy geometryczne. Równocześnie zapewnia mieszkańcom komfort i funkcjonalność rozwiązań na najwyższym poziomie. Jakość architektury, w każdym aspekcie tej sztuki, jest dla nas kluczowa – mówi Cezary Grabowski, dyrektor marketingu i sprzedaży Bouygues Immobilier Polska.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

NOVÉLIA Bemowo powstanie na osiedlu Górce, w centralnej części Bemowa, ale w kameralnej okolicy, przy ul. Wieśniaczej. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana, a już niedługo zyska pod tym względem bardzo mocny atut w postaci metra. Budowa stacji Bemowo jest już zaawansowana. Jej otwarcie, wraz z całym nowym odcinkiem M2, zaplanowano na przyszły rok. Stacja znajduje się 14 minut spacerem od NOVÉLII Bemowo.

– Lokalizacja, charakter projektu i dostęp do metra to atuty zarówno z punktu widzenia rodzin czy singli szukających mieszkania dla siebie, jak i inwestorów. Poza tym dobrym skomunikowaniem Bemowo ma też rozwiniętą ofertę handlową, usługową i edukacyjną. To dzielnica spokojna, z rozbudowaną miejską infrastrukturą, postrzegana jako rodzinna i młoda – zaznacza przedstawiciel Bouygues Immobilier Polska.

 Dla każdego ogródek, balkon lub taras

Lokale mieszkalne na parterze otrzymają wyjścia na ogródki. Każde mieszkanie na kondygnacjach od 1 do 6 będzie miało balkon. Dodajmy, że biały gradient szklanych balustrad balkonowych zapewni mieszkańcom dobre doświetlenie mieszkań. Lokale na najwyższym, szóstym piętrze – cofniętym w stosunku do elewacji o 3 metry – zaprojektowano z przestronnymi tarasami na dachu.

Do wyboru będzie łącznie 89 mieszkań. Najwięcej z nich to lokale dwu- oraz trzypokojowe, ale dostępnych będzie też 7 mieszkań czteropokojowych. Powierzchnia lokali jest zróżnicowana – od 35 do 126 mkw.

– Różnorodny wybór mieszkań i dopracowane układy, umożliwiające bardzo dobre wykorzystanie powierzchni, to jeden z naszych znaków firmowych. Tak jak w każdej naszej inwestycji, projektanci zadbali też o staranną aranżację części wspólnych. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również nowoczesne technologie, w tym inteligentne videodomofony, z obsługą poprzez smartfon. Poza tym, zgodnie z naszą filozofią, budynek zostanie wyposażony w szereg efektywnych i wypróbowanych rozwiązań ekologicznych – dodaje Cezary Grabowski.

Na dachu zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, a w budynku – energooszczędne oświetlenie LED, dzięki czemu niższe będą koszty energii użytkowanej w częściach wspólnych. Obiekt zostanie też wyposażony w rozwiązania służące do retencji (czyli zatrzymania i wykorzystania) wody opadowej, która posłuży do utrzymania zieleni na terenie NOVÉLII Bemowo. W ramach inwestycji pojawią się także budki lęgowe dla ptaków oraz ogólnodostępne, zewnętrzne stojaki rowerowe.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych