BPI Polska uruchamia sprzedaż Bulwarów Książęcych

BPI Polska uruchamia sprzedaż mieszkań w inwestycji Bulwary Książęce we Wrocławiu. Oferta belgijskiego dewelopera skierowana jest do osób, które szukają nietuzinkowych mieszkań w śródmiejskiej lokalizacji z dostępem do pełnej infrastruktury towarzysko-kulturalnej miasta.

Autor: HouseMarket.pl 07 września 2016 11:44

W sprzedaży są zarówno mieszkania o podwyższonym standardzie jak i apartamenty o zróżnicowanej powierzchni od 27 do 128 mkw. Wszystkie lokale zaprojektowano tak, aby maksymalnie wykorzystać walory widokowe inwestycji wynikające z jej unikatowego położenia pomiędzy dwoma ramionami Odry. W ofercie znajdą się mieszkania z wykończeniem w standardzie deweloperskim lub pod klucz z możliwością zmiany aranżacji. Na uwagę zasługuje również wysoka jakość części wspólnych.

Bulwary Książęce powstaną przy ul. Księcia Witolda na wyspie Kępa Mieszczańska od strony Mostu Pomorskiego naprzeciwko zabytkowych budynków Archiwów Państwowych. Jest to niezwykle atrakcyjna lokalizacja we Wrocławiu, zarówno ze względu na malowniczy charakter tego miejsca, jak i prestiżowe sąsiedztwo Starego Miasta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycję wyróżnia kompleksowy projekt zagospodarowania przestrzeni, składający się z wydzielonej części mieszkalnej, a także ogólnodostępnych przestrzeni publicznych wraz z pieszym pasażem – tzw. ulicą handlową i nowym placem miejskim zlokalizowanym od strony mostu.

– Naszą ofertę kierujemy do osób, które szukają nietuzinkowych mieszkań w śródmiejskiej lokalizacji. Ludzi, którzy cenią wysoki standard oraz komfort codziennego życia. Chcą mieszkać blisko centrum z dostępem do pełnej infrastruktury towarzysko-kulturalnej miasta, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i prywatności. Starannie przemyślana koncepcja Bulwarów Książęcych umożliwi synergię wszystkich zaprojektowanych funkcji, a zróżnicowana oferta mieszkań sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – mówi Maciej Golis, dyrektor projektu w BPI Polska odpowiedzialny za realizację inwestycji we Wrocławiu.

Hole wejściowe do siedmiopiętrowego budynku mieszkalnego zostaną usytuowane z dala od ulicy handlowej. Na dwóch podziemnych kondygnacjach znajdą się oddzielone od siebie parkingi zarówno dla osób odwiedzających pasaż, jaki i mieszkańców, w których przypadku parkingi będą dostępne bezpośrednio z windy.

Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców będą również starannie zaprojektowane tereny zielone ze strefą zabaw dla dzieci położone na wewnętrznym patio na poziomie pierwszej kondygnacji. Poniżej części mieszkalnej zaprojektowano pieszą ulicę handlową z kawiarniami, restauracjami i sklepikami, którą zwieńczy nowy plac miejski położony od strony Mostu Pomorskiego.

W ofercie sprzedaży znajdują się dwa typy lokali – mieszkania o podwyższonym standardzie typu Comfort o wysokości 2,68 m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82 m. W ofercie pierwszego etapu inwestycji, w ramach którego powstanie 175 lokali, znajdą się zarówno małe mieszkania, jak i przestronne apartamenty o metrażu od 27 do 128 mkw.

Wszystkie o zróżnicowanych układach z możliwością zmiany aranżacji i wykończenia pod klucz. Każde mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać walory widokowe wynikające z unikatowej lokalizacji projektu. Zadecydują o tym duże drewniane okna, a także wygodne duże tarasy lub balkony, czy też w przypadku mieszkań położonych na pierwszym piętrze – ogrody.

Na uwagę zasługują również części wspólne wykończone wysokiej jakości materiałami, jak szlifowane gresy, drewno i kamień, które zostaną zastosowane na klatkach schodowych oraz w reprezentacyjnym lobby wejściowym. Całość uzupełni jasna kolorystka ścian oraz nowoczesne oprawy oświetleniowe.

Ceny mieszkań w inwestycji wynoszą od 8300 zł/mkw. do 13500 zł/mkw. w zależności od typu lokalu, jego położenia, piętra oraz widoku z okna. Planowany termin zakończenia realizacji pierwszego etapu Bulwarów Książęcych to czerwiec 2018 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych