BPI Real Estate z pozwoleniem na budowę inwestycji we Wrocławiu

BPI Real Estate Poland otrzymało pozwolenie na budowę kolejnej inwestycji w Polsce. Tym razem jest to projekt mieszkaniowo-usługowy zlokalizowany przy ulicy Czystej 4 we Wrocławiu. Inwestycja przewiduje powstanie nowoczesnego budynku z wewnętrznym dziedzińcem, który pomieści 183 mieszkania i 3 lokale usługowe.

Autor: housemarket.pl 23 czerwca 2022 15:16

 

  • BPI Real Estate Poland z pozwoleniem na budowę dla nowej inwestycji przy ul. Czystej we Wrocławiu.
  • Projekt zakłada liczne udogodnienia dla mieszkańców, m.in. podziemną halę garażową z miejscami postojowymi, zielony dach ze strefą rekreacji i przestrzeń coworkingową dla osób pracujących zdalnie.
  • W ofercie dewelopera znajdą się 183 mieszkania o różnej strukturze pokoi (od 1 do 4) z przynależnymi ogródkami, balkonami lub tarasami.

Najnowsza inwestycja BPI Real Estate Poland we Wrocławiu powstaje w miejscu dawnej galerii handlowej. Część materiałów pochodzących z rozbiórki starego obiektu zostanie wykorzystana we wnętrzach nowego projektu. Deweloper prowadzi również rozmowy z miastem w celu ustalenia nowej lokalizacji dla Fontanny Pamięci autorstwa Macieja Szańkowskiego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Zgodnie z naszym korporacyjnym motto – Urban Shapers – koncentrujemy się na aktywnym kształtowaniu przestrzeni miast i bliskiej nam koncepcji „miasta w 15 minut”, która odpowiada potrzebie mieszkania blisko różnorodnych miejskich funkcji i usług. Nasza najnowsza inwestycja wpisuje się w te założenia, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli łatwo i szybko przemieścić się do pracy, szkoły czy na zakupy. Realizacja przemyślanej i funkcjonalnej inwestycji w centrum miasta sprzyja zagęszczeniu tkanki miejskiej, co ma też swój pozytywny wpływ na środowisko - mówi Wojciech Dzwonkowski, dyrektor projektu w BPI Real Estate Poland odpowiedzialny za realizację nowej inwestycji we Wrocławiu.

Dlatego w projekcie inwestycji nie zapomniano o udogodnieniach ekologicznych. Poza wspomnianym zielnym dachem nie zabraknie m.in. paneli fotowoltaicznych, dużej ilości miejsc dla rowerów, czy systemu nawadnienia opartego o wodę deszczową. W ofercie dewelopera znajdą się 183 mieszkania o różnej strukturze pokoi (od 1 do 4) z przynależnymi ogródkami, balkonami lub tarasami. Na kondygnacji podziemnej oprócz hali garażowej z miejscami postojowymi znajdą się również komórki lokatorskie.                                                            

Aktualnie BPI Real Estate Poland dopracowuje szczegóły związane ze startem sprzedaży mieszkań w inwestycji, której zakończenie planowane jest w II kwartale 2024 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych