Browary Wrocławskie: Archicom otwiera mieszkanie pokazowe

Archicom otworzył czteropokojowe mieszkanie pokazowe w rewitalizowanym kompleksie Browary Wrocławskie we Wrocławiu. Klienci mogą zweryfikować rzeczywiste widoki z okien oraz sprawdzić ergonomiczne rozwiązania zastosowane w mieszkaniu.

Autor: housemarket.pl 04 czerwca 2021 09:06

  • Archicom otworzył mieszkanie pokazowe w rewitalizowanym kompleksie Browary Wrocławskie przy. ul. Jedności Narodowej.
  • Klienci będą mogli w nim zobaczyć wykończone pod klucz wnętrze z pełnym pakietem smart home i zaaranżowaną zielenią.
  • Czteropokojowy lokal o powierzchni 84 m.kw., znajduje się w budynku Wiatrowni.
  • Mieszkanie oraz doradcy są do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-18 oraz w soboty od 10-15.
  • To drugie po Olimpii Port mieszkanie pokazowe zlokalizowane w ramach inwestycji.

W trakcie realizacji kolejnych etapów rewitalizowanego kompleksu powstało mieszkanie pokazowe, które pozwala klientom poczuć charakter i potencjał zagospodarowanej przestrzeni. Mogą na miejscu obejrzeć aranżację funkcjonalnego wnętrza. To również krok w kierunku zapewnienia kupującym jeszcze większego komfortu wyboru miejsca spotkania z doradcą.

Przeczytaj także >> TOP 5: Inwestycje mieszkaniowe na wrocławskim Jagodnie

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Wnikliwie obserwujemy zmieniające się preferencje nabywców oraz tworzącym się w nowej rzeczywistości trendom. Kupujący zwracają coraz większą uwagę na wielofunkcyjność wnętrza i poszczególnych jego pomieszczeń. Możliwość obejrzenia mieszkania pokazowego oraz inwestycji jeszcze na etapie realizacji, to dla klientów większy komfort przed zakupem. Mogą sprawdzić „na żywo” to, czego nie widać na rzucie deweloperskim. Osobista weryfikacja funkcjonalności układu, przykładowego zagospodarowania oraz sprawdzenia i przetestowania inteligentnych rozwiązań, to dla kupujących istotne czynniki, które wspomagają podjęcie decyzji o zakupie mieszkania. Obserwujemy, że nasza strategia dawania więcej, w której produkt rezonuje z rosnącymi potrzebami, to słuszny kierunek - mówi Waldemar Olbryk, prezes zarządu Archicom S.A.

Projekt wnętrza

Projekt wnętrza mieszkania pokazowego opracowywany był przy współpracy z jednym z partnerów Archicomu, pracowni Homeasy. Jego głównym zamysłem było stworzenie przestrzeni w stylu soft loft z poszanowaniem klimatu i historii miejsca, w którym się znajduje. Poprzez połączenie industrialnego i modernistycznego wnętrza, pełnego ciekawych rozwiązań technologicznych i aranżacyjnych udało się wpleść do niego ducha pofabrycznego browaru.

- Projekt oparł się na różnorodności faktur i materiałów. Dominują w nim odcienie szarości i czerni, które są przełamane rudymi akcentami. Z jednej strony mamy przestrzeń wypełnioną elementami wykonanymi ze stali i stonowaną paletę kolorystyczną, z drugiej zaś, zostały w nią wkomponowane odrestaurowane, zabytkowe elementy, które niegdyś funkcjonowały w kompleksie browarów. Fragmenty ścian w całym mieszkaniu wykończono różnymi formami drewnianych instalacji oraz tynkiem dekoracyjnym imitującym beton. Takie połączenie nadaje wnętrzu wyjątkowy i niepowtarzalny nastrój. Całość została uzupełniona przez, oddające klimat loftowy, dodatki i rośliny – wyjaśnia Olga Guźlińska, architekt wnętrz z Homeasy.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych