Brylantowa Nova. Szeregówki w prestiżowej lokalizacji

Realizowana przez DR Developer Brylantowa Nova to osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Ołtaszynie.

Autor: HouseMarket.pl 31 stycznia 2017 12:07

Budowa realizowana jest w czterech etapach. W kwietniu 2016 r. rozpoczęła się realizacja pierwszych dwóch etapów. Jej zakończenie planowane jest na kwiecień 2017 r. Łącznie w inwestycji Brylantowa Nova zostanie oddanych 28 szeregów.

Wszystkie mają powierzchnię użytkową 122,68 mkw. i powtarzalny układ. Na parterze zlokalizowano wiatrołap (6,15 mkw.), garaż (17,34 mkw.), przedpokój (9,01 mkw.), łazienkę (3,46 mkw.) i pokój dzienny (32,21 mkw.). Na piętrze zaprojektowano korytarz (4,10 mkw.), trzy sypialnie (11,48 mkw., 12,93 mkw. i 20,04 mkw.)  oraz łazienkę (5,96 mkw.).

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do każdego z szeregów przylegają dwa tarasy o powierzchniach 7,18 mkw. i 4,01 mkw. oraz ogródek. Segmenty środkowe mają ogródki o powierzchniach ponad 50 mkw. i 70 mkw., natomiast skrajne - o powierzchni ponad 170 mkw. W standardzie wykończenia szeregów są piece kondensacyjne dwufunkcyjne, ogrzewanie podłogowe i rolety zewnętrzne we wszystkich oknach.

Brylantowa Nova zlokalizowana jest w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki – Ołtaszyn przy ul. Brylantowej. Jest to miejsce szczególne, ponieważ łączy w sobie spokój i bliskość natury, a jednocześnie jest doskonale skomunikowane z centrum Wrocławia. W najbliższym sąsiedztwie przeważa niska kameralna zabudowa.

W budynku zlokalizowanym obok inwestycji (20 m) funkcjonuje dobrze zaopatrzony sklep spożywczy i restauracja. W najbliższej okolicy osiedla działają placówki edukacyjne, opieka medyczna, apteki, klub fitness, banki i boisko piłkarskie. W okolicy znajdują się rozległe tereny zielone m.in. Park Południowy i Park Kleciński.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych