Brzozowy Zakątek na półmetku sprzedaży

Polnord znalazł nabywców na ponad 50 proc. lokali dostępnych w ramach budynku A3 na osiedlu Brzozowy Zakątek w warszawskim Wilanowie.

Autor: HouseMarket.pl 04 kwietnia 2017 10:11

– Dzielnica Wilanów w Warszawie to jedna z najszybciej rozwijających się części stolicy. Wilanów ma tę przewagę, że jest perspektywicznie zlokalizowany. Dostrzegają to także nasi klienci, o czym świadczy duże zainteresowanie inwestycją Brzozowy Zakątek – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnordu. – Bardzo dobry wynik sprzedaży stanowi potwierdzenie konsekwentnie realizowanych założeń przyjętej strategii. W 2017 r. planujemy uruchomić łącznie 11 inwestycji, które rozszerzą ofertę o ponad 1450 lokali.

Brzozowy Zakątek, usytuowany u zbiegu ulic Branickiego i Ledóchowskiej w zielonej części Miasteczka Wilanów, to nowoczesne osiedle stanowiące połączenie spokoju z łatwym dostępem do tętniącego centrum miasta. Atutem inwestycji jest bardzo starannie zaprojektowana kameralna zabudowa, z zielenią wewnątrz osiedla i placami zabaw. W niedalekiej odległości znajduje się pełna infrastruktura miejska: szkoły, przedszkola, przychodnie, sklepy i restauracje. Osiedle znajduje się 5 km od centrum miasta, do którego dotrzeć można w kilkanaście minut, korzystając z dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ofercie inwestycji znajdują się lokale o powierzchniach od 32 do 95 mkw. wraz z ogródkami i balkonami. W podziemnej hali garażowej znajdą się 74 podwójne, rodzinne miejsca parkingowe. Deweloper przewidział także komórki lokatorskie i boksy. W celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa, w każdym mieszkaniu zastosowano wideo domofony, zaś na osiedlu całodobową ochronę.

– Oferujemy komfortowe i sprawdzone rozkłady mieszkań, w tym chętnie kupowane pod inwestycję kawalerki. Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 34 mkw., położone na pierwszym piętrze można nabyć już od 252 tys. zł – informuje Wioletta Kleniewska, dyrektor biura sprzedaży i marketingu w Polnordzie.

W ramach Brzozowego Zakątka powstają obecnie trzy czteropiętrowe budynki, w których docelowo zamieszka 347 rodzin. Budowa budynku A3 ruszyła w czwartym kwartale 2016 r. z planowanym terminem realizacji w drugim kwartale 2018 r. W realizacji Polnordu jest już także budynek Rezydencja Brzozowy Zakątek. Obecnie lokale można nabyć w atrakcyjnej cenie, rozpoczynającej się już od 7200 zł za mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych