Brzozowy Zakątek. Rusza budowa i sprzedaż nowego etapu na osiedlu PolnorduHouseMarket.pl - 10 maja 2016 09:58


14 maja do realizacji i sprzedaży trafi nowy budynek osiedla Brzozowy Zakątek. W czteropiętrowym budynku w warszawskim Wilanowie znajdą się 124 mieszkania o powierzchniach od 33 do 109 mkw. dostępne w programie MdM.

Mieszkańcy nowego etapu Brzozowego Zakątka odbiorą klucze do lokali do końca 2017 roku.

W czteropiętrowym budynku A2 osiedla powstaną 124 funkcjonalne i słoneczne mieszkania o dwustronnej ekspozycji, zapewniającej dobre doświetlenie. W ofercie zawierającej od 33-metrowych kawalerek z oddzielnymi kuchniami aż po rodzinne czteropokojowe lokale do 109 mkw. powierzchni, każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie. Możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni pozwoli wykreować wyjątkowe, dobrze dopasowane do domowników wnętrze, a trzy bogate pakiety wykończenia wnętrz oszczędzą czas potrzebny na dobranie materiałów wykończeniowych i dodatków.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Każde mieszkanie posiadać będzie własny balkon lub ogródek. Deweloper zadbał o staranne i eleganckie wykończenie strefy wejściowej do budynku i części wspólnych. Do dyspozycji mieszkańców będą ogólnodostępne wózkownie i rowerownie, a także 67 prywatnych komórek lokatorskich i 8 boksów. Z podziemnej hali garażowej, która pomieści aż 197 samochodów, do lokali dowiozą mieszkańców cichobieżne windy.

- Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w drugim budynku Brzozowego Zakątka. Z tej okazji w najbliższą sobotę, 14 maja w godzinach 10-16 w biurze sprzedaży przy ul. Klimczaka 3 w Warszawie odbędzie się dzień otwarty. Tym razem będzie to Piknik z Radiem Kolor połączony z szeregiem atrakcyjnych promocji. Osoby zdecydowane na zakup własnego „M” tego dnia będą mogły skorzystać ze specjalnej oferty cenowej, otrzymają także ubezpieczenie mieszkania gratis. Na wszystkich gości czekać będzie architekt, który doradzi, jak ciekawie i funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń – mówi Wioletta Kleniewska, dyrektor sprzedaży i marketingu Polnord.

Projekt osiedla przygotowała pracownia architektoniczna Grupa 5 Architekci, generalne wykonawstwo budynku A2 deweloper zlecił spółce Budimex SA.