Bud-Dar buduje największe osiedle w Gnieźnie

Nowe Skiereszewo nie jest jednym z wielu osiedli budowanych na lokalnym rynku. Inwestycja firmy Bud-Dar to obecnie największy projekt deweloperski w Gnieźnie.

Autor: HouseMarket.pl 19 października 2016 10:32

Osiedle Nowe Skiereszewo powstaje przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Gnieźnie. Projekt zakłada budowę zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych składający się z sześciu budynków w układzie równoległym, składających się z 360 lokali.

Budynki realizowane przez firmę Bud-Dar będą jednoklatkowe, podpiwniczone, pięciokondygnacyjne wyposażone w windę. Podpiwniczenie pełni funkcję hali garażowej. W trosce o wygodę mieszkańców budynki wyposażone będą w zlokalizowane na każdej kondygnacji wózkarnie oraz pomieszczenia na rowery.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dogodne położenie w najmodniejszej obecnie dzielnicy miasta zapewnia komfort i spokój, jak również umożliwia szybką i łatwą komunikację z centrum Gniezna. W bardzo bliskiej odległości znajduje się przystanek autobusowy oraz wjazd na trasę nr 5 (Poznań-Bydgoszcz). Lokalizację docenią szczególnie rodziny z dziećmi ze względu na przedszkole, szkołę podstawową, gimnazjum, liceum i oddział szkoły wyższej, znajdujące się w najbliższej okolicy. Bardzo ważne jest, że do dyspozycji mieszkańców jest przychodnia medyczna, apteka oraz sklepy spożywcze. Osoby aktywne fizycznie znajdą dla siebie tereny rekreacyjne przy K.S. Mieszko (boisko, orlik) oraz tereny wokół pobliskiego jeziora Jelonek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych