Budextan buduje mieszkania przy ul. Piaskowej

Przedsiębiorstwo Budowlane Budextan buduje osiedle w Mrągowie przy ul. Piaskowej. W pięciu budynkach znajdzie się 198 mieszkań, 15 lokali usługowych i 147 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

Autor: HouseMarket.pl 16 sierpnia 2016 16:38

Ceny lokali mieszkalnych zaczynają się od 3800 zł brutto za metr kwadratowych. Miejsce postojowe w garażu podziemnym kosztuje 18 tys. zł brutto.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle położone jest w atrakcyjnej części Mrągowa, w bliskim sąsiedztwie z dworcem PKS i PKP, halą sportową, szkołą, przedszkolem oraz siecią sklepów. Deweloper - Przedsiębiorstwo Budowlane Budextan gwarantuje bogatą aranżację zieleni na terenie osiedla.

Dodatkowym atutem wszystkich budynków jest wyposażenie w windę i przynależne do lokali bardzo duże komórki lokatorskie. Budextan oferuje pomoc w aranżacji mieszkania oraz doradztwie kredytowym.

Lokale mieszkalne wyposażone będą w: instalacje wewnętrzne (wodno - kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, elektryczne, TV i internet), szlichty betonowe , tynki gipsowe, drzwi zewnętrzne (wejściowe), grzejniki z głowicami termoregulacyjnymi, stolarkę okienną PCV, parapety wewnętrzne i zewnętrzne.

Wykończenie nie obejmuje: białego montażu (brak miski ustępowej, umywalki, zlewozmywaka, wanny i wszystkich baterii), okładzin podłogowych i ściennych w mieszkaniu oraz wewnętrznych skrzydeł drzwiowych. W mieszkaniach przewidziano grawitacyjną wentylację.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych