Budimex planuje Osiedle Wola 01

Osiedle Wola 01 powstanie przy ul. Redutowej 25. Planowana przez Budimex Nieruchomości inwestycja to jeden budynek o wysokości od siedmiu do ośmiu pięter.

Autor: HouseMarket.pl 12 grudnia 2016 09:14

Znajdzie się w nim 141 mieszkań od jednopokojowych do pięciopokojowych. Wszystkie z balkonem, loggią, tarasem bądź ogródkiem. Zdecydowana większość z widną kuchnią. W budynku przewidziano garaże i parkingi, schowki lokatorskie, monitoring i ochronę.

Mimo że rozbudowana część rekreacyjno-wypoczynkowa docelowo powstanie wraz z drugim etapem, to i w pierwszym będą rozwiązania, które umilą życie na osiedlu. Mieszkańców i gości powita reprezentacyjny hol, a ładne meble miejskie wraz z LED-owym podświetleniem zieleni stworzą nastrojowy klimat.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ciepła kolorystyka elewacji, okładzina z płyt o strukturze drewna oraz przeszklenia balkonów sprawią, że budynek będzie nowoczesny, lekki i o ponadczasowej estetyce.

Sprzedaż mieszkań rozpocznie się za kilka tygodni.

Mieszkańcy Osiedla Wola 01 zamieszkają w tej części Woli, która już od lat cieszy się dobrą infrastrukturą. Na sąsiednich osiedlach działają: sklepy, usługi, poczta. Jest i bazarek ze świeżymi owocami czy warzywami.

W okolicy są także szkoły, przedszkola, przychodnie, basen i kościół. Kilkanaście minut wystarczy, aby dotrzeć do centrów handlowych, wolskiej dzielnicy biurowej, ale i do Śródmieścia czy innych dzielnic. Również kierowcy powinni być usatysfakcjonowani – siatka ulic, w tym przelotowych, pozwoli sprawnie poruszać się po mieście bądź szybko dojechać do autostrady A2.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych