Budmat buduje Osiedle Gródecka w Hrubieszowie

Na realizowane przez Budmat Osiedle Gródecka w Hrubieszowie składa się czterokondygnacyjny blok mieszkalny, w którym mieszczą się przestronne i funkcjonalne mieszkania, lokale użytkowe, pomieszczenia piwniczne oraz podziemne garaże.

Autor: HouseMarket.pl 09 września 2016 16:44

Na parterze znajdują się z trzy lokale z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej lub usługowej, a także cztery mieszkania trzypokojowe. Na pozostałych kondygnacjach zaprojektowano 24 mieszkania dwupokojowe. Mieszkania zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić komfort użytkowania posiadają nowoczesny układ dający nieograniczoną możliwość aranżacji wnętrz.

Do każdego lokalu przyporządkowano pomieszczenie piwniczne, które z wydzielonym miejscem postojowym na parkingu jest w cenie mieszkania. Dla lokatorów, którzy potrzebują własnego garażu istnieje możliwość wykupienia indywidualnego pomieszczenia garażowego zlokalizowanego w piwnicy budynku z dostępem z klatki schodowej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowoczesne rozwiązania materiałowe, okna i drzwi o wysokiej izolacyjności cieplnej, doskonałe docieplenie ścian zewnętrznych i przegród poziomych, a także niezależny system grzewczy zapewni ciepło i wygodę przez cały rok. Inwestor zadbał ponadto o otoczenie budynku, wydzielił i urządził m in. plac zabaw, ławeczki, alejki spacerowe, a cały teren ogrodził.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych