Budnex powiększa osiedle przy Jana Pawła II

Budnex realizuje kolejny etap inwestycji przy Placu Jana Pawła II w Gorzowie Wielkopolskim. Budynki powstają w jednej z ostatnich, dostępnych jeszcze w dzielnicy Górczyn, tak atrakcyjnej lokalizacji.

Autor: HouseMarket.pl 05 czerwca 2017 14:14

Ten etap inwestycji przewiduje powstanie na działce, położonej pomiędzy Placem Jana Pawła II i ulicą Sosnkowskiego dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych nr 3 i 4. Ceny za metr kwadratowy wynoszą od 3800 do 3900 zł.

Budynek nr 4, któremu został już nadany adres Plac Jana Pawła II 108 – 110, będzie czteroklatkowy i czteropiętrowy, a do wszystkich mieszkań zostanie zapewniony dostęp cichobieżną windą. Lokalizacja przy samym Placu Jana Pawła II to doskonałe miejsce dla lokali handlowo-usługowych, które powstają w parterze obiektu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na terenie działki planuje się lokalizację placu zabaw, a w wyznaczonych miejscach wybudowane zostaną miejsca postojowe. Przyszli właściciele mieszkań będą mieli również możliwość dodatkowo nabyć garaż lub miejsce postojowe w hali garażowej. Dostępne będą również komórki lokatorskie w piwnicy oraz na półpiętrach klatki schodowej. Budnex planuje przekazanie lokali 31 sierpnia 2018 r.

Dla młodych rodziców ogromnym atutem lokalizacji będzie niewielka odległość od przedszkola, szkół i placów zabaw. W pobliżu znajdują się m.in. Park Górczyński z fontanną i Park 750-lecia. W okolicy nie brakuje wszelkich usług, zaczynając od najmniejszych osiedlowych sklepików, kończąc na dużych dobrze zaopatrzonych centrach handlowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych