Budnex rozda klucze w Szczecinie

Pierwszy etap szczecińskiej inwestycji Budnex przy ul. Kusocińskiego uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Autor: HouseMarket.pl 14 marca 2017 13:55

W położonym w śródmieściu osiedlu docelowo powstaną cztery budynki wielorodzinne ze 175 lokalami. Nowi właściciele już odebrali klucze do pierwszych mieszkań.

Inwestycja przy ul. Kusocińskiego to pierwszy projekt, który gorzowska firma Budnex zrealizowała w stolicy pomorza zachodniego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Na swój debiut w Szczecinie wybraliśmy lokalizację, która od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Z tego powodu, prócz budynku, który właśnie uzyskał pozwolenie na użytkowanie, równolegle przy ul. Kusocińskiego realizujemy trzy kolejne. Do końca roku w tej lokalizacji oddamy jeszcze 122 mieszkania. Większość z nich została już sprzedana – mówi Krzysztof Nuckowski, prezes Budnex. Po sąsiedzku, przy ul. Lewandowskiego deweloper realizuje jeszcze jedną inwestycję ze 119 mieszkaniami. Ten budynek zostanie oddany do użytku w drugiej połowie 2018 roku.

Kusocińskiego to wielorodzinny kompleks mieszkalny, zlokalizowany zaledwie kilka minut drogi od Bramy Portowej i ścisłego centrum Szczecina. Inwestycja składać się będzie z czterech 6 kondygnacyjnych budynków, w którym znajdą się mieszkania jedno dwu, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 34 do 75 mkw. Do lokali przynależą obszerne, sięgające nawet 15 mkw. balkony, a część parterowych mieszkań ma własne ogródki. W podziemiach budynków znajdą się jedno i dwustanowiskowe garaże oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo inwestor przewidział miejsca parkingowe po obu stronach drogi wewnętrznej komunikującej zespół z ulicą Kusocińskiego oraz plac zabaw na terenie osiedla.

Inwestycja położona jest w bardzo atrakcyjnej okolicy, pośród powstającego, spokojnego osiedla mieszkaniowego, W sąsiedztwie są sklepy apteka i szkoła, a dzięki rozwiniętej komunikacji miejskiej łatwo stąd dostać się w każde miejsce Szczecina.

Kusocińskiego nie jest pierwszą inwestycją deweloperską firmy Budnex w województwie zachodniopomorskim. Równolegle deweloper buduje w nadmorskiej miejscowości Dziwnówek, gdzie powstaje kompleks wypoczynkowy Porta Mare. Tylko w zeszłym roku we wszystkich swoich lokalizacjach, czyli Gorzowie, Zielonej Górze, Poznaniu, Swarzędzu, Szczecinie i Dziwnówku deweloper sprzedał blisko 1100 mieszkań.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych