Budomex buduje osiedle we WłocławkuHouseMarket.pl - 16 maja 2016 13:33


Przedsiębiorstwo Budomex rozpoczęło budowę dwóch trzypiętrowych budynków wielorodzinnych przy ul. Celulozowej we Włocławku. Jest to kontynuacja kompleksu mieszkaniowego powstałego tuż obok.


Realizacja inwestycji przewidziana jest w dwóch etapach. Etap pierwszy to budowa budynku, w skład którego wchodzić będą 32 lokale mieszkalne, etap drugi to budynek z 24 lokalami. Każdy z wyposażony będzie w nowoczesną, cichobieżną windę już od poziomu podziemnego parkingu wielostanowiskowego.

Dodatkowo przewidziane są naziemne miejsca postojowe na terenie inwestycji. Do każdego mieszkania przynależeć będzie pomieszczenie gospodarcze oraz przestronny balkon.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W mieszkaniach o metrażach od 36 do 73 mkw. deweloper przewiduje możliwość łączenia i indywidualnej aranżacji wnętrza. Całość terenu osiedla będzie ogrodzona i oświetlona. Niezaprzeczalnym atutem najnowszej inwestycji jest jej położenie wśród bogatej infrastruktury komunikacyjnej, zlokalizowanych niedaleko placówek oświatowych i medycznych, punktów handlowych.

Zakończenie budowy planowane jest na drugą połowę 2016 r. Zakup mieszkań może być finansowany z rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Deweloper oferuje profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu.