Budowa Bobrowieckiej 10 dobiega końca

Budowa Bobrowieckiej 10 zlokalizowanej na warszawskim Dolnym Mokotowie została zrealizowana już w 90 proc. Inwestycja spółki Spectra Development, w ofercie której są apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie, zostanie ukończona do końca pierwszego kwartału bieżącego roku. Na ukończeniu są prace elewacyjne, wykończenie wnętrz i części wspólnych budynku.

Autor: HouseMarket.pl 22 lutego 2017 11:19

Bobrowiecka 10 powstaje w odległości zaledwie 4 km od centrum Warszawy na mokotowskich Sielcach, pomiędzy południowym odcinkiem Traktu Królewskiego - ulicą Sobieskiego i wchodzącą w skład Wisłostrady ulicą Czerniakowską. Budowa kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie wyraźnie dobiega końca.

Elewacja apartamentowca, którego bryłę podzielono na cztery części, jest już ukończona w 95 proc. Równolegle postępują prace wykończeniowe wewnątrz budynku. W lokalach wykonywane są wylewki, kładzione są tynki gipsowe. Ponadto trwa malowanie ścian i sufitów oraz montaż grzejników. W kolejnych klatkach wykonywane są m.in. sufity podwieszane, instalacje elektryczne związane z osprzętem budynku oraz montaż drzwi do mieszkań.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Części wspólne apartamentowca wyróżni ponadczasowy, jasny design oraz wysoka jakość wykończeń. Jednocześnie trwają prace związane z wykończeniem podziemnych garaży oraz zagospodarowaniem terenu osiedla. Na dwóch wewnętrznych dziedzińcach sadzona jest zieleń oraz montowana jest mała architektura, tj. ławki, stojaki rowerowe i kosze na śmieci. Zakończono również montaż balustrad zewnętrznych okalających pomnik przyrody Czarnej Olszy, który stanowi główną oś architektoniczną projektu.

Inwestycja Bobrowiecka 10 liczy w sumie 123 apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie o powierzchni od 28 do 122 mkw. Wśród nich jest pięć dwupoziomowych apartamentów z indywidualnymi wejściami bezpośrednio z dziedzińca oraz własnymi ogródkami. Do dyspozycji mieszkańców będzie również podziemny parking ze 154 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Bezpieczeństwo zapewni 24-godzinny system monitoringu obejmujący m.in. kamery, ochronę i wideodomofony. Na parterze znajdzie się osiem lokali usługowych, które wpłyną na podwyższenie komfortu codziennego życia mieszkańców.

Apartamentowiec wchodzi w skład Kompleksu Bobrowiecka zaprojektowanego przez renomowaną pracownię JEMS Architekci, w którego skład wchodzą nowopowstający budynek biurowy Bobrowiecka 8 oraz istniejący już biurowiec Bobrowiecka 6. Całość realizowana jest według autorskiej koncepcji kultury wpisanej w przestrzeń zakładającej obecność sztuki dzięki współpracy z Fundacją Rodziny Staraków.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych