Budowa inwestycji wolaRE na meciehousemarket.pl - 14 października 2020 09:45


BPI Real Estate Poland zakończyło budowę kolejnej inwestycji na warszawskiej Woli. Budynek wolaRE znajdujący się przy ul. Ostroroga 21 otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Na finiszu jest także sprzedaż mieszkań w inwestycji. W ofercie belgijskiego dewelopera zostało jest już tylko 13 ostatnich lokali.

- wolaRE to kolejny zrealizowany przez nas projekt, który pokazuje stale rosnący potencjał Woli, jako atrakcyjnego miejsca do życia zarówno pod kątem bliskiej odległości od centrum, doskonałej komunikacji, jak i rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Dodając do tego nowoczesną architekturę, wysoką jakość wykończenia oraz funkcjonalne rozkłady mieszkań, nie dziwi fakt, że wolaRE to już trzeci budynek zrealizowany przez nas w tej lokalizacji, w którym niemal wszystkie mieszkania zostały sprzedane przed zakończeniem budowy - mówi Wojciech Smolak, dyrektor sprzedaży i marketingu BPI Real Estate Poland.

Inwestycja wolaRE znajduje się przy ul. Ostroroga 21. Jest to nowoczesny 6-piętrowy budynek, którego architektura harmonijnie wpisuje się w okoliczną zabudowę. Znajduje się w nim 231 dobrze zaprojektowanych mieszkań o powierzchni od 28 mkw. do 83 mkw. uwzględniających różne potrzeby przyszłych mieszkańców. Na parterze budynku znajduje się również 6 lokali usługowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wola jest jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Mieszka tu ponad 140 tysięcy osób*. Jej dawne przemysłowe tereny dziś przeżywają swój architektoniczny renesans. W wyniku zmian gospodarczych, śmiałych projektów inwestycyjnych, doskonałej komunikacji, w tym II linii metra, ta część miasta z każdym rokiem niemal zaciera swoje granice z administracyjnym Śródmieściem. Współczesna Wola, coraz częściej nazywana warszawskim Manhattanem, staje się jednym z najbardziej pożądanych miejsc do życia w Stolicy, przyciągającym ludzi lubiących miejski styl życia.

- wolaRE to nasza odpowiedź na zmieniające się potrzeby kupujących i kolejny ukłon w stronę miłośników miejskiego stylu życia. Projekt powstał z myślą o Warszawiakach, którzy chcą żyć w centrum, być blisko wszelkich wielkomiejskich atrakcji i mieć je na wyciągnięcie ręki. Dlatego cenią sobie tzw. „walking distance” zarówno do miejsc pracy, edukacji jak i rozrywki - tłumaczy Béranger Dumont, prezes zarządu BPI Real Estate Poland.

Inwestycja wolaRE jest trzecim projektem BPI Real Estate Poland zrealizowanym na warszawskiej Woli.

- Można śmiało powiedzieć, że wolaRE jest zwieńczeniem wszystkich naszych inwestycji jakie do tej pory zrealizowaliśmy na Woli. Trzy niezależne od siebie budynki, dzięki przemyślanym projektom wraz z okoliczną zabudową tworzą urbanistyczną całość. Ich charakter i styl pozytywnie wpływają na nowoczesny wizerunek współczesnej Woli - podsumowuje Andrzej Świder Dyrektor Projektu BPI Real Estate Poland.

Budowa wolaRE rozpoczęła się w grudniu 2018 r. i zgodnie z harmonogramem zakończyła się po 21 miesiącach. Generalnym wykonawcą inwestycji była CFE Polska.
ana na warszawskiej Woli.