Budowa kolejnego etapu poznańskiego osiedla Apartamenty Dmowskiego dobiegła końca

Atal zakończył budowę oraz uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla drugiego etapu realizowanej w Poznaniu inwestycji Apartamenty Dmowskiego.

Autor: Housemarket.pl 26 sierpnia 2021 10:33

  • Zgodnie z harmonogramem rozpoczyna się wydawanie kluczy do 149 mieszkań i 17 lokali usługowych.
  • Tym samym dobiegła końca budowa całego osiedla Apartamenty Dmowskiego, w ramach którego deweloper zrealizował łącznie 443 mieszkania.
  • W sprzedaży dostępne są jeszcze ostatnie wolne lokale.

Osiedle powstało w Poznaniu przy ul. Krauthofera 22, u zbiegu dzielnic Łazarz i Górczyn. Jego atutem jest lokalizacja umożliwiająca dogodną komunikację z centrum miasta oraz dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej.

- Budowa kolejnego etapu Apartamentów Dmowskiego przebiegła zgodnie z zakładanym planem i właśnie rozpoczynamy przekazania kluczy do lokali. Tym samym dobiegła końca realizacja całego osiedla. Stworzyliśmy wyjątkowy projekt na poznańskiej mapie nieruchomości, który oferuje zróżnicowaną ofertę lokali, a także zapewnia dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej i otoczenie licznych miejsc odpoczynku i rekreacji – mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atal S.A.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamenty Dmowskiego to dwuetapowa inwestycja. Zrealizowany w marcu tego roku pierwszy etap osiedla składa się z czterech 7-piętrowych budynków, w których w sumie powstały 294 mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach i układach. W aktualnie przekazywanym drugim etapie w trzech 7-piętrowych budynkach powstało 149 mieszkań oraz 17 lokali o przeznaczeniu handlowo-usługowym. W ofercie sprzedaży obu etapów osiedla dostępnych jest jeszcze ok. 50 lokali.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych