Budowa Living Point Mokotów osiągnęła stan zero

Pierwszy warszawski projekt Vantage Development - Living Point Mokotów - osiągnął we wrześniu stan „zero” (strop nad kondygnacją podziemną). Termin oddania do użytku mieszczącej się przy ul. Konstruktorskiej inwestycji przewidziany został na III kw. 2017 roku.

Autor: Housemarket.pl 27 września 2016 09:15

W ramach budowy I etapu Living Point Mokotów powstanie 169 mieszkań oraz 4 lokale użytkowe. Na przyszłych mieszkańców czeka reprezentacyjna recepcja, parkingi rowerowe czy wi – fi na dziedzińcu. Wszystkie lokale mieszkalne wyposażone będą w balkony lub ogródki (na parterze). Deweloper przewidział także przygotowanie boksów komórek lokatorskich, natomiast w podziemiach inwestycji powstaje także garaż podziemny.

- Living Point Mokotów to wyjątkowa dla spółki inwestycja, ponieważ jest to pierwszy realizowany przez nas projekt w Warszawie - mówi dyrektor warszawskiego oddziału Vantage Development, Agata Wróbel. - Nowe środowisko w jakim przyszło nam się poruszać okazało się przyjazne, a zebrane doświadczenie procentuje przy kolejnych projektach w stolicy. Dwa z nich znajdują się aktualnie w końcowej fazie uruchamiania. Osiągnięcie stanu „zero” na początku września to dobry sygnał w kontekście harmonogramu realizacji całego przedsięwzięcia i planowanego oddania go do użytku na przełomie sierpnia i września przyszłego roku” - dodaje Agata Wróbel.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projekt Living Point Mokotów składać się będzie docelowo z dwóch etapów, w których łącznie powstanie 338 nowoczesnych i komfortowych mieszkań (odpowiednio 169 w I etapie oraz 169 w II) oraz 4 lokale użytkowe. Teren inwestycji zostanie w całości ogrodzony, będzie strzeżony oraz całą dobę monitorowany. Aktualnie w ofercie znajduje się 110 mieszkań I etapu o zróżnicowanym metrażu. Oddanie inwestycji do użytku i przekazywanie pierwszych mieszkań planowane jest na czerwiec 2017 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych