Budowa Rezydencji Winiary w Poznaniu zgodna z założeniamihousemarket.pl - 01 kwietnia 2021 13:36


Na placu budowy inwestycji Rezydencja Winiary w Poznaniu trwają prace nad halą garażową. W sprzedaży zostały ostatnie trzy mieszkania zlokalizowane na najniższych kondygnacjach budynku

Postępy budowy inwestycji Rezydencji Winiary w Poznaniu postępują zgodnie z założeniami. Aktualnie trwa budowa hali garażowej, a następnie stawiana będzie pierwsza kondygnacja poziomu mieszkalnego.

- Przyszli mieszkańcy mogą cieszyć się, że prace budowlane są wykonywane bez jakichkolwiek opóźnień. Zależy nam na terminowym oddaniu mieszkań do rąk klientów i jako deweloper projektu dokładamy w tym kierunku wszelkich starań. Oczywiście zdrowie naszych pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego ponad wszystko stawiamy środki bezpieczeństwa również związane z obostrzeniami pandemicznymi - mówi Marek Smogór, przedstawiciel firmy Quadro Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zakończenie budowy przewidziane zostało na pierwszą połowę 2022 roku.

Rezydencja Winiary to wielorodzinny budynek składający się z 31 lokali, 1-4-pokojowych oraz dwóch lokali usługowych, podzielonych pomiędzy pięć kondygnacji. Obecnie w sprzedaży zostały trzy mieszkania 3-pokojowe o powierzchniach mieszczących się między 56,1 a 58,7 mkw. Wewnątrz lokali znajduje się: salon z aneksem kuchennym; dwa pokoje; łazienka oraz hol. Do jednego z nich przynależy dodatkowa przestrzeń w formie tarasu, zaś do drugiego w formie przestronnego balkonu o metrażu aż 8,8 mkw.

- Mieszkania 3-pokojowe to lokale z przestronnym wnętrzem o dużych możliwościach aranżacyjnych. Zadowoleni z niego będą, przede wszystkim, klienci z rodzinami, którzy oczekują życia w dogodnych warunkach. Warto wspomnieć o tym, że jedno z mieszkań umiejscowione zostanie od południowo-zachodniej strony, dzięki czemu pomieszczenia wewnątrz eksponowane będą przez promienie słońca do późnego popołudnia - dodał Marek Smogór.

Budynek powstaje przy ulicy Wyłom w okolicy z dostępem do m.in. komunikacji miejskiej, punktów handlowo-usługowych i szkół czy przedszkoli. W tej samej dzielnicy Poznania, w trakcie jednych z końcowych etapów budowy, jest druga inwestycja dewelopera Quadro Development, Piątkowska 103. Składać się ona będzie z 42 mieszkań, spośród których możliwe do zakupu bądź rezerwacji są ostatnie cztery lokale. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na drugą połowę 2021 roku.