Bulwar Drobnera. Apartamenty z widokiem na panoramę Wrocławia

Realizowany przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Mój Dom Bulwar Drobnera to luksusowy, kameralny apartamentowiec. W strzeżonym obiekcie znajduje się tylko 17 apartamentów, o powierzchni od 47 do 300 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 13 września 2016 14:18

Po południowej stronie Bulwaru Drobnera, za Odrą, leży historyczne Stare Miasto. Z kolei na północ od budynku ciągną się pierzeje kamienic XIX-wiecznego Nadodrza.

Elewacja budynku od strony ulicy została pokryta kremowej barwy trawertynem - kamieniem znanym m.in. z tego, że wybudowano z niego rzymskie Koloseum. Części wspólne wewnątrz budynku wykończone zostały z wykorzystaniem betonu artystycznego. Z wyższych kondygnacji rozpościera się niepowtarzalny widok na miasto. Panorama obejmuje pejzaż od wież wrocławskiej katedry na wschodzie, aż po szczyt góry Ślęży na południowym zachodzie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W strzeżonym, doskonale wyciszonym obiekcie znajduje się tylko 17 apartamentów, o powierzchni od 47 do 300 metrów kwadratowych. Wysokie, doskonale doświetlone mieszkania wyposażone są w rozległe balkony z przesuwnymi, drewnianymi roletami.

Zrealizowany przez dewelopera apartament pokazowy to miejsce, w którym znajdziemy dużo dobrego włoskiego designu oraz zaskakujące dodatki. Surowy dekoracyjny tynk, gres i marmur komponują się z ciepłymi okładzinami, a detale i strukturę materiałów wydobywają urozmaicone rodzaje oświetlenia. Apartament został wyposażony w meble głównie włoskich projektantów, takich jak: Raffaello Galiotto czy Rodolfo Dordoni.

Budynek posiada dwie kondygnacje lokali biurowo-handlowych. Na pierwszym piętrze znajduje się otwarta przestrzeń o powierzchni 775 metrów kwadratowych. Na drugim - lokale o powierzchni od 47 do 775 metrów kwadratowych. Przestrzeń tę można dowolnie łączyć i dzielić ściankami działowymi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych