Bulwar Drobnera kusi lokalami użytkowymi

Kancelarie prawne, gabinety medycyny estetycznej, butiki potrzebują prestiżowego adresu w sercu miasta. To szansa na wyższe pozycjonowanie firmy i lepszą widoczność. Doskonałym przykładem jest Bulwar Drobnera, apartamentowiec w centrum Wrocławia. Posiada aż dwie kondygnacje lokali usługowych.

Autor: HouseMarket.pl 30 maja 2017 12:37

Planujesz startować ze swoim pierwszym biznesem? Wygląd i okolica lokalu to czynniki, które mogą przesądzić o powodzeniu działalności. Kluczowa jest tutaj spójność i wygoda.

Lokalizacja wynika z branży

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na początku warto określić potrzeby. Komu ma służyć przyszłe biuro? To niezmiernie ważne, aby lokalizacja firmy pozostawała w zgodzie z branżą, w której działa. Należy uwzględnić nie tylko możliwość przyciągnięcia potencjalnych klientów znajdujących się w pobliżu, lecz także to, co komunikuje dana okolica.

Prestiżowy adres w sercu miasta

Kancelarie prawne, biura architektoniczne, gabinety medycyny estetycznej, ekskluzywne butiki czy agencje kreatywne potrzebują prestiżowego adresu w sercu miasta. To szansa na wyższe pozycjonowanie firmy i lepszą widoczność. Doskonałym przykładem jest Bulwar Drobnera – luksusowy apartamentowiec, usytuowany w ścisłym centrum Wrocławia, tuż przy brzegu Odry, posiada aż dwie kondygnacje lokali usługowych na sprzedaż lub wynajem.

Dostępność dla klientów

W przypadku działalności usługowej, kawiarni, restauracji czy banków, kluczowa będzie lokalizacja dostępna dla przechodniów. Okolice centrum są często chętnie odwiedzane przez turystów, co w lokalach gastronomicznych stanowi dużą zaletę. Inaczej jest ze sklepami specjalistycznymi: tu wybór dzielnicy nie jest tak istotny, bo przeważającym czynnikiem jest unikatowy asortyment.

Udogodnienia i bezpieczeństwo

– Dobrze zwrócić uwagę na fakt, że nowoczesne budynki gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa ze względu na monitoring i całodobową ochronę. Obecnie nawet w niskich zabudowach montowane są windy, a to ułatwia dostęp do lokalu także osobom o ograniczonej sprawności ruchowej – komentuje Tomasz Bednarek, pracownik wrocławskiego dewelopera WPBM Mój Dom.

Pamiętajmy, że bez skrupulatnie sporządzonego kosztorysu nie ruszymy dalej. Przy tego typu transakcjach zawsze należy założyć zapas na nieprzewidziane wydatki. Dobrze zaplanowany budżet to istotny filtr, który pozwoli znacznie zawęzić oferty brane pod uwagę pod względem cen nieruchomości we Wrocławiu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych