Bulwar Staromiejski ma powodzenie

Projekt Bulwar Staromiejski w pierwszym kwartale 2017 r. cieszył się ponadprzeciętnym zainteresowaniem. W ramach tego projektu, uzyskano pozwolenia na budowę dwóch inwestycji i jednocześnie wprowadzono je do sprzedaży: Dom z herbem oraz Przy przystani.

Autor: HouseMarket.pl 06 kwietnia 2017 12:24

Dom z herbem to projekt sześciokondygnacyjnego budynku, w całości podlegającego rewitalizacji. Pomieści 28 mieszkań, od kawalerek po mieszkania czteropokojowe o powierzchni od 21 do 72 mkw. Większość z balkonami. Ich atutem są wysokości osiągające do 4,5 m, co daje możliwość rozbudowywania przestrzeni użytkowej o antresole – wedle indywidualnego uznania klienta.

Z kolei Przy przystani, również rewitalizowany sześciokondygnacyjny obiekt, pomieści 53 mieszkania, od kawalerek po mieszkania czteropokojowe o powierzchni od 23 do 79 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Bulwar Staromiejski położony jest w centrum Wrocławia, w otulinie fosy miejskiej i rzeki Odry, przy pl. Jana Pawła II. Powstaje z myślą o zachowaniu wyjątkowej historii miejsca, które w przeszłości stanowiło ważny punkt spotkań wrocławian.

W drugim kwartale 2016 r. i2 Development spodziewa się otrzymania pozostałych pozwoleń na budowę w ramach inwestycji Bulwar Staromiejski. To rozpoznawalny projekt w skali kraju. Tworzy go 14 budynków m.in. Między Basztami, Lofty przy Fosie, Przy Arsenale. Sprzedaż większości lokali tego projektu odbywa się jeszcze przed rozpoczęciem budowy części budynków i oddaniem ich do użytku.

– Dalszy wzrost sprzedaży jest potwierdzeniem, że idealnie dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb rynku, który bardzo dobrze znamy. W pierwszym kwartale mieliśmy stosunkowo małą ofertę, dlatego cieszy nas wysoka efektywność sprzedaży. W najbliższym czasie znacząco chcemy zwiększyć liczbę jednostek – powiedział Marcin Misztal, wiceprezes i2 Development.

i2 Development w pierwszym kwartale 2017 r. sprzedał 117 lokali w porównaniu do 99 mieszkań sprzedanych w tym okresie 2016 r. Tegoroczna oferta dotyczyła 480 jednostek – oznacza to, że efektywność sprzedaży i2 Development była wysoka. Deweloper oferuje wrocławskie mieszkania dla różnych grup klientów, z wyraźną przewagą lokali w ścisłym centrum miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych