Butikowy Dom Saski w nowym kanale sprzedaży

Dom Saski jest pierwszą butikową inwestycją Vantage Development na warszawskiej Saskiej Kępie. Spółka powierzyła Flathunters administrowanie zewnętrznym kanałem sprzedaży. Jest to tym samym kolejna inwestycja dewelopera, obsługiwana przez operatora.

Autor: HouseMarket.pl 12 września 2016 10:25

Vantage Development rozszerza współpracę z Flathunters przy okazji wprowadzenia na rynek oferty swojej kolejnej warszawskiej inwestycji. Zlokalizowany na Saskiej Kępie projekt będzie cechować nowoczesne podejście do architektury miejskiej oraz duże zróżnicowanie, jeśli chodzi o powierzchnię poszczególnych lokali. Dom Saski będzie oferował klientom 56 mieszkań i powstanie u zbiegu ulicy Międzynarodowej i Alei Stanów Zjednoczonych.

- Dotychczasowa współpraca z Flathunters przebiega pozytywnie. Operator dysponuje odpowiednim zapleczem i jest dla nas dobrym partnerem do dodatkowego wsparcia mocnego, własnego zespołu sprzedaży, którym dysponujemy w stolicy – powiedziała Joanna Kubiak, dyrektor sprzedaży i marketingu Vantage Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Flathunters współpracuje z Vantage Development przy dwóch innych flagowych inwestycjach – Promenadach Wrocławskich i Living Point w Warszawie. - Kolejny wspólny projekt jest dowodem na to, że nasza autorska usługa administrowania zewnętrznym kanałem sprzedaży jest odpowiedzą na nowe wyzwania na rynku nieruchomości – dodała Katarzyna Popek, dyrektor sprzedaży Flathunters.

Umowa o współpracy została podpisana na czas nieokreślony. Planowany termin zakończenia inwestycji to czwarty kwartał 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych