Cavatina kupuje teren we Wrocławiu pod budowę kompleksu Quorum

Cavatina Holding zakupiła od Invest City nieruchomości we Wrocławiu. Na terenie powstanie największy projekt mixed-use w mieście - kompleks budynków Quorum.

Autor: housemarket.pl 13 sierpnia 2021 16:28

Zakupione przez Grupę Cavatina działki usytuowane są tuż nad brzegiem Odry przy ul. Sikorskiego we Wrocławiu. Na działkach powstaną dwa budynki wchodzące w kompleks obiektu Quorum – A oraz B, o łącznej powierzchni ok. 69 tys. mkw.

Quorum to obiekt typu mixed-use, który składać się będzie z czterech budynków o różnych funkcjach, między innymi usługowej, biurowej i mieszkaniowej co odpowiada na potrzeby rozwijającego się miasta i ich mieszkańców. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na czwartej kondygnacji - podium całego kompleksu - przewidziana jest powierzchnia przeznaczona na zielone tarasy. Patio znajdować się będzie między wieżami i będzie dostępne dla wszystkich odwiedzających.

W dolnych partiach obiektu znajdą się podziemne garaże i parkingi. W całym kompleksie przewidziano ok. 1,5 tys. miejsc dla samochodów. W podstawie Quorum zlokalizowane zostaną też lokale usługowe. Natomiast w jednej z wież znajdzie się 330 apartamentów na wynajem o najwyższym standardzie wykończenia. Wykonawca przewiduje tu kawalerki, mieszkania 2-pokojowe oraz 3-pokojowe, z których rozpościerać się będzie widok na panoramę miasta. Wszystkie lokale będą dostępne za pośrednictwem platformy mieszkaniowej Resi Capital.

Działki na których powstanie inwestycja zakupiono za 95 mln zł netto. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych