Centaura. Drugie piętro rośnie zgodnie z planem

Przygotowanie ścian i stropu drugiego piętra budynku Centaura przebiegły zgodnie z harmonogramem. Równie sprawnie wznoszone są ściany działowe w poszczególnych mieszkaniach.

Autor: HouseMarket.pl 04 listopada 2016 16:15

Centaura to nowatorski projekt mieszkaniowy dewelopera – Pomorskie Domy, realizowany na terenie gdańskiej Osowej, przy ulicy Centaura 4. W czterokondygnacyjnym budynku zaprojektowano łącznie 25 mieszkań od 36 mkw. do 61 mkw. Lokale parterowe wzbogacone będą o zielone ogrody o powierzchniach przekraczających nawet 150 mkw. Te na poddaszu mają tarasy widokowe.

Budynek zostanie podpiwniczony, dzięki temu mieszkańcy będą mogli korzystać z wygodnych miejsc postojowych. Do każdego należy boks na akcesoria samochodowe. Nie zabraknie też zewnętrznych miejsc postojowych – zostały zaprojektowane przed budynkiem, na grodzonym terenie. Do wybranych mieszkań przypisano komórki lokatorskie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Znakiem rozpoznawczym inwestycji realizowanych przez Pomorskie Domy jest szlachetne drewno – nie zabraknie go także na elewacji Centaura. Prosta, gustowna bryła budynku przełamana zostanie licznymi zdobieniami z metalu i szkła. Prestiżowy charakter inwestycji podkreślać będą także kolory elewacji – śnieżna biel i silny, szykowny grafit. Budynek wkomponowany zostanie precyzyjnie w istniejącą już niską, willową zabudowę dzielnicy. Otoczony bogatym drzewostanem, posadowiony w trzeciej linii zabudowy, doskonale wpisuje się w charakter tego miejsca, stanowiąc jego istotny wyróżnik.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych