Centaura wkrótce ze śnieżnobiałą elewacją

Na teren budowy inwestycji Pomorskich Domów – Centaura dostarczono kafle, które ozdobią klatki schodowe. Dodatkowo, fachowcy przygotowują posadzkę w garażu.

Autor: HouseMarket.pl 27 marca 2017 16:15

Trwają też roboty związane z wytyczeniem i przygotowaniem drogi dojazdowej do budynku. Już wkrótce gotowa będzie także śnieżnobiała elewacja Centaura z charakterystycznymi dla inwestycji Pomorskich Domów drewnianymi detalami.

Centaura to nowatorski projekt mieszkaniowy realizowany na terenie gdańskiej Osowej, przy ulicy Centaura 4. W czterokondygnacyjnym budynku zaprojektowano łącznie 25 ustawnych mieszkań o powierzchniach między 36 - 61 mkw. Inwestor ponownie postawił na dobre, sprawdzone rozwiązania architektoniczne, dzięki czemu mieszkania parterowe przy Centaura wzbogacone będą o zielone ogrody o powierzchniach przekraczających nawet 150 mkw. Równie ciekawie wygląda oferta mieszkań poddaszowych - do każdego z takich lokali przypisany jest taras widokowy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek zostanie podpiwniczony, dzięki temu mieszkańcy Centaura będą mogli korzystać z wygodnych miejsc postojowych. Do każdego z takich miejsc przynależy praktyczny boks na akcesoria samochodowe. Nie zabraknie też zewnętrznych miejsc postojowych - zostały zaprojektowane przed budynkiem, na grodzonym terenie. Do wybranych mieszkań przypisane zostały komórki lokatorskie.

Znakiem rozpoznawczym inwestycji realizowanych przez Pomorskie Domy jest szlachetne drewno - nie zabraknie go także na elewacji Centaura. Prosta, gustowna bryła budynku przełamana zostanie licznymi zdobieniami z metalu i szkła. Prestiżowy charakter Centaura podkreślać będą także kolory elewacji - śnieżna biel i silny, szykowny grafit. Wiele uwagi poświęcono też częściom wspólnym - zaprojektowane ze smakiem, w oparciu o wysokiej klasy materiały.

Dużym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Budynek wkomponowany zostanie precyzyjnie w istniejącą już niską, willową zabudowę dzielnicy. Otoczony bogatym drzewostanem, posadowiony w trzeciej linii zabudowy, doskonale wpisuje się w charakter tego miejsca, stanowiąc jego istotny wyróżnik.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych