Central Park Apartments dobrą łódzką miejscówką

Firma Tree Development Group rozpoczęła sprzedaż inwestycji Central Park Apartments w Łodzi. W promocji na start deweloper oferuje dla pierwszych dziesięciu umów metr kwadratowy mieszkania za 4299 zł.

Autor: HouseMarket.pl 21 grudnia 2016 10:05

Central Park Apartments powstają w centrum Łodzi, w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Żwirki i sąsiedztwie Parku Poniatowskiego – jednego z największych miejskich kompleksów parkowych.

Central Park Apartments to obszar o powierzchni dwóch hektarów. Deweloper zrealizuje na tym obszarze projekty inwestycyjne obejmujące docelowo 400-500 mieszkań. Realizacja obejmie także tereny zielone z aleją spacerową, placem zabaw oraz przestrzenią rekreacyjną dostępną wyłącznie dla mieszkańców.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na przełomie 2018/2019 roku do użytku oddanych zostanie około 100 pierwszych mieszkań i apartamentów przy ulicy Żwirki wraz z infrastrukturą wewnętrzną, miejscami postojowymi naziemnymi i podziemnymi oraz zielenią.

W okolicy znajdują się kina, teatry, obiekty sportowe, rekreacyjne i widowiskowe oraz galerie i centra handlowe. W bezpośrednim sąsiedztwie mieści się Politechnika Łódzka.

Znajdujący się w sąsiedztwie Park Poniatowskiego to jedyne takie miejsce na mapie centrum Łodzi, które stanowi azyl dla osób aktywnych oraz rodzin z dziećmi szukających wytchnienia i ciszy pośród miejskiego zgiełku. Liczący 41,6 ha teren ze ścieżkami biegowymi i rowerowymi oraz kortami tenisowymi zapewnia doskonałe warunki do uprawiania sportu i relaksu w gronie przyjaciół. To także idealne miejsce do rodzinnych spacerów i zabawy z dziećmi. W parku znajduje się m.in. plac zabaw, dirt-park, budynek amfiteatru oraz staw – a to wszystko w urzekającym otoczeniu drzew i kwiatów.

Doskonała lokalizacja niedaleko trasy W-Z łączącej dwa największe osiedla w Łodzi: Widzew i Retkinię, gwarantuje mieszkańcom komfortowe połączenia komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami Łodzi oraz łatwy i szybki dojazd do autostrad łączących Łódź z głównymi miastami Polski i Europy.

Z kolei bliskość dworca Łódź Kaliska oraz dworca Łódź Fabryczna pozwala na wygodne podróżowanie do miast i miejscowości w województwie łódzkim i całym kraju, m.in. Warszawy, Poznania, Gdyni, Krakowa czy Wrocławia. Przewoźnicy oferują również doskonałe połączenia z Berlinem i Pragą.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych