Centralpark nawiązuje do architektury miast partnerskich Gdańska

Realizowany prze Hossę Centralpark usytuowany jest na wzniesieniu morenowym nad Jaśkową Doliną, zaledwie kilka minut od centrum Wrzeszcza. Z jego okien rozpościera się widok na panoramę Trójmiasta, Zatoki Gdańskiej i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

 

Autor: HouseMarket.pl 06 lutego 2017 09:13

Projekt Centralparku zakłada docelowo powstanie czterech par budynków z dwupoziomowymi podziemnymi halami garażowymi. Pierwsza para – Rotterdam i Brema już została zrealizowana. Obecnie budowane są Cleveland i Newcastle. W ofercie znajdują się mieszkania o różnorodnych metrażach i rozkładach, od przestronnych kawalerek z aneksem sypialnianym po czteropokojowe mieszkania rodzinne.

Niepowtarzalne aranżacje części wspólnych inspirowane są charakterem, architekturą i kulturą miast partnerskich Gdańska. Dominuje stal nierdzewna, szkło hartowane i naturalny kamień. Na szczególną uwagę zasługują reprezentacyjne strefy wejść do budynków w całości przeszklone, wysokością sięgające dwóch kondygnacji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokalizacja Centralparku przy ul. Piecewskiej w Gdańsku pozwala na korzystanie z rozwiniętej infrastruktury miejskiej i komunikacyjnej dzielnicy. W bezpośrednim otoczeniu inwestycji znajdują się placówki służby zdrowia, szkoły podstawowe, szkoły średnie i liczne przedszkola. Komunikacja miejska – linie autobusowe, przystanek PKM Brętowo oraz nowa linia tramwajowa sprzyjają komfortowemu przemieszczaniu się.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych