Centreville ma apartament pokazowyhousemarket.pl - 16 października 2020 15:22


Już można zobaczyć urządzony apartament w prestiżowym budynku Centreville we Wrocławiu. To przykład nowoczesnego i eleganckiego wnętrza. Pokazowe mieszkanie zostało przygotowane na październikowe dni otwarte, które odbędą się już w ten weekend.

Centreville to flagowa inwestycja Bouygues Immobilier we Wrocławiu. Prestiżowy apartamentowiec jest zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. Drobnera i Śrutowej, tuż nad Odrą. Znajduje się w nim 69 apartamentów o wielkości od 63 do 139 mkw.

- Na dzisiaj dostępne są apartamenty trzypokojowe, czteropokojowe i pięciopokojowe. Z okazji zbliżających się dni otwartych wybrane lokale są objęte ofertą specjalną. Jeden z nich został wykończony w nowoczesnym stylu przez architektów wysokiej klasy, tak aby był inspiracją dla przyszłych mieszkańców - Jarosław Majka, manager ds. sprzedaży Bouygues Immobilier Polska.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Elegancka aranżacja

Apartament pokazowy znajduje się na 3. piętrze. Jest to mieszkanie 3-pokojowe o wielkości 70 mkw. Komfortowy układ tworzą dwie sypialnie, przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienką. Jedna z sypialni została zaaranżowana na pokój dziecięcy: z fotelem bujanym, konikiem na biegunach, łóżkiem z baldachimem i wzorem chmur na ścianie. Co ważne, pokój z łatwością można przearanżować na miejsce do pracy.

Podłogi są drewniane lub wykonane z płytek gresowych. Większość ścian zdobi nowoczesna sztukateria. Dominują naturalne kolory. W pokoju dziennym stoi skórzany fotel i krzesła koloru miedzi przy brązowym stole. Kuchnia jest jasna, choć z czarnymi elementami wykończenia. Nad blatami położono płytki imitujące marmur.

- Wnętrze jest eleganckie, a jego przemyślana aranżacja daje wrażenie większej przestrzeni. Optycznie powiększa ją także lustro. Atutem są duże, drewniane okna. W sypialni odgrywają pierwszoplanową rolę - twierdzi Jarosław Majka.

Te umieszczone od strony ulicy mają dodatkową zaletę: podwójne szyby wyciszające dźwięki z zewnątrz.

Centreville na dniach otwartych

Centreville to znacznie więcej niż apartamenty. Uwagę zwracają stylowe części wspólne i hole wejściowe z mapami przedwojennego Wrocławia. Przy wejściach do wind i mieszkań umieszczone są gustowne panele. Ciekawostkami są dwustronne, przelotowe skrzynki pocztowe, wideodomofony obsługiwane przy pomocy telefonu i czujniki wiatru, które powodują automatyczne podniesienie rolet znajdujących się na dwóch ostatnich kondygnacjach.

Najwyżej położone mieszkania mają możliwość montażu klimatyzacji. Oprócz tego mają podwójne tarasy - na obu poziomach. Niektóre tarasy wychodzą na trzy strony miasta i rozlega się z nich panoramiczny widok na Ostrów Tumski, Rynek czy gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego. Wyłożone są deską z egzotycznego drzewa bangkirai.

- To azjatyckie drewno oprócz pięknego wyglądu szczyci się także wysoką odpornością na warunki pogodowe i zużycie - informuje Jarosław Majka.

Tarasy (od strony rzeki) lub balkony (od dziedzińca) ma większość mieszkań. W Centreville jest ponadto parking podziemny i 10 lokali usługowych.

Centreville można poznać podczas dni otwartych 16 i 17 października. Deweloper organizuje to wydarzenie we wszystkich biurach sprzedaży we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu, a także w formie wirtualnych spotkań z doradcami. Wrocławskie biuro sprzedaży znajduje się przy ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 11. Oprócz Centreville deweloper zaprezentuje Zajezdnię Wrocław, którą buduje przy ul. Krętej na Nadodrzu, a także Perspective – Wile Miejskie, które powstanie na Kowalach przy ul. Kwidzyńskiej (biuro sprzedaży znajduje się przy ul. Kwidzyńskiej 21). Dni otwarte potrwają w piątek od godz. 12.00 do 19.00 i w sobotę od 10.00 do 18.00. Spotkania dostępne będą również w wersji online - można się na nie umówić dzwoniąc na bezpłatną infolinię pod numer telefonu 800 123 123 lub w internecie. W trakcie spotkań istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad architektów wnętrz.