Cerisier Résidence w Poznaniu oddana do użytku

Bouygues Immobilier Polska oddał do użytku drugą inwestycję w Poznaniu. Wiśniowa Rezydencja, bo tak można przetłumaczyć francuską nazwę Cerisier Résidence, na Grunwaldzie jest już gotowa. W ramach inwestycji, w otoczeniu wiśniowych drzewek i w pobliżu Lasku Marcelińskiego powstało 106 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 02 września 2020 13:51

- Budowę uznajemy za zakończoną. Uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie, rozpoczęliśmy przekazywanie kluczy do mieszkań - informuje Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

Mieszkania są już przygotowane do odbiorów. Na klatkach i w korytarzach trwają jeszcze kosmetyczne prace wykończeniowe. Wśród nich wyróżniają się reprezentacyjne hole wejściowe, portale drzwiowe i podświetlone elewacje. Do wykończenia części wspólnych zostały użyte rozwiązania i materiały o kolorystyce nawiązującej do elewacji budynku, w tym zabudowane skrzynki pocztowe ze stali nierdzewnej i duże płytki na posadzkach.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ponad 100 nowych drzew

Wokół Cerisier Résidence sadzone są rośliny m.in. 106 grabów i 9 wiśni, do których odnosi się nazwa inwestycji.

- Ekologiczne budownictwo to element naszej strategii. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje posiadały jak największą liczbę proekologicznych rozwiązań - wyjaśnia Cezary Grabowski. 

Drzewka owocowe będą elementem zielonego, wewnętrznego i częściowo otwartego dziedzińca, na którym umieszczane są także ławki z pergolami.

Cerisier Résidence to kameralny, 3-piętrowy budynek, w którym znalazło się 106 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach. Do mieszkań na parterze od ulicy Smardzewskiej przynależą oświetlone ogródki (do 200 mkw.) z kranikami do podlewania zieleni, natomiast mieszkania położone wyżej mają głębokie balkony. W budynku znalazły się różne warianty mieszkań: od kawalerek po 4-pokojowe (od 28 do 90 mkw.). Drzwi do poszczególnych lokali są umieszczone w minimalistycznych, nowoczesnych portalach. Do dyspozycji mieszkańców jest garaż podziemny, w którym znajdują się także indywidualne boksy na rowery. Mieszkania wyposażone są w wideodomofony, a cały obiekt jest monitorowany. Ostatnie mieszkania w Wiśniowej Rezydencji są jeszcze dostępne.

Dla wszystkich swoich inwestycji polski oddział francuskiego dewelopera starannie wybiera lokalizacje. Tak było i tym razem. Budynek położony jest w otoczeniu zieleni i w pobliżu Lasku Marcelińskiego.

- Dążymy do tego, aby mieszkańcy naszych osiedli zawsze mieli dostęp do terenów rekreacyjnych, co także wpisuje się w ideę zrównoważonego budownictwa - tłumaczy Cezary Grabowski.

Niedaleko jest także park. Dodatkowym atutem jest bliskość przystanków komunikacji miejskiej.

Do głównych zalet należy jeszcze zaliczyć kameralną i niewysoka architekturę budynku. Elewacja utrzymana jest w jasnych, eleganckich kolorach – bieli, szarości oraz brązu. Urozmaicają ją balustrady balkonowe ze szkła oraz z płyt dekoracyjnych.

Dobra sytuacja w Poznaniu

Cerisier Résidence to jeden z trzech projektów Bouygues Immobilier Polska w Poznaniu. Dwa pozostałe to: Manufaktura Stare Miasto i Soleil de Malta. Pierwszy przy ul. Bóżniczej jest już zakończony, drugi jest realizowany przy ul. Milczańskiej. To właśnie w inwestycji Soleil de Malta zostało najwięcej mieszkań do kupienia w Poznaniu od Bouygues Immobilier Polska.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych