CFI Holding sprzedaje inwestycję w Bełchatowie

TBS Nasze Kąty, spółka zależna CFI Holding, zawarła przedwstępną umowę sprzedaży nowej inwestycji w Bełchatowie. Kupującym jest spółka Starhedge.

Autor: HouseMarket.pl 28 listopada 2016 10:19

Przedmiotem umowy jest sprzedaż za 17,8 mln zł prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Bełchatowie przy ulicy Czaplineckiej wraz z prawem własności posadowionego na niej budynku.
 
Do dnia 31 marca 2018 roku TBS Nasze Kąty powinien zrealizować pierwszy etap inwestycji, polegający na modernizacji budynku mieszkalnego 6-kondygnacyjnego o powierzchni zabudowy wynoszącej 1010 mkw. i powierzchni całkowitej wynoszącej ok. 6 tys. mkw. Dzięki temu inwestorzy uzyskają około 108 samodzielnych lokali mieszkalnych o powierzchni od 29 do 46 mkw.

Działalność nowego właściciela - Starhedge - skoncentrowana jest na inwestycjach w akcje podmiotów z branży finansowej, energetycznej i nieruchomościowej oraz na instrumentach finansowych w postaci surowców oraz pochodnych (kontrakty, opcje, waluty). Cześć inwestycji spółki jest realizowana również w dziedzinie energii odnawialnej poprzez udział w podmiotach posiadających instalacje paneli fotowoltaicznych oraz specjalizujących się w usługach związanych ze sprzedażą i dystrybucją energii.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych