Chłodna Square Apartments. Nowe apartamenty w sercu Warszawy

Lokaty Budowlane wprowadziła do oferty 42 lokale mieszkaniowe w nowej inwestycji przy ulicy Chłodnej w Warszawie. Spółka otrzymała już prawomocne pozwolenie dla inwestycji Chłodna Square Apartments.

Autor: HouseMarket.pl 18 października 2016 11:41

 

Nowa inwestycja spółki, to siedmiokondygnacyjny budynek z płaskim dachem, całkowicie podpiwniczony, w którym zaprojektowano 2, 3 i 4 pokojowe apartamenty. Na każdej kondygnacji zaprojektowano sześć mieszkań. W sumie w budynku będą znajdować się 42 lokale mieszkalne.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Prace budowlane już się rozpoczęły, a ceny apartamentów zaczynają się od 10,5 tys. zł netto za mkw. Inwestycję wyróżnia doskonała lokalizacja w sercu stolicy oraz wysoka jakość wykończenia.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Chłodnej, jednej z historycznie najpiękniejszych ulic warszawskiej Woli na granicy ze Śródmieściem a budynek łączący w sobie elegancję oraz ponadczasowość miejskiego stylu. Budynek posiada tylko sześć pięter i halę garażową, zaś apartamenty mają duże balkony i ogródki.

Budynek posiada tylko sześć pięter i halę garażową. Apartamenty mają duże balkony i ogródki.

- Deficyt dobrych inwestycji w tym rejonie obrazuje fakt, że klienci chcieli rezerwować mieszkania w Chłodna Square Apartments jeszcze przed przygotowaniem inwestycji i wprowadzeniem jej do sprzedaży - mówi Marek Kwiatkowski, prezes Lokaty Budowlane SA.

Lokaty Budowlane zrealizowały w minionych latach w Warszawie już kilka inwestycji mieszkaniowych. Jednymi z ostatnich był kameralny projekt na ulicy Rybnickiej w Warszawie, gdzie powstał budynek mieszkalny wielorodzinny trzykondygnacyjny wraz z garażem podziemnym. Powierzchnia PUM w inwestycji wyniosła 1250 mkw. Kolejną zakończoną już inwestycją był czteropiętrowy budynek mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 4120 mkw. na ulicy Saskiej 12.

- Pracujemy równolegle nad kilkoma nowymi lokalizacjami, jednak najważniejsze dla nas – to pozyskanie ich na atrakcyjnych warunkach, by możliwe było zrealizowanie zadowalającej marży z korzyścią dla inwestorów i klientów - dodaje prezes Kwiatkowski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych