Chmielna Park na ukończeniu. Czekają biura i mieszkania

Dobiega końca realizacja Chmielna Park na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Aktualnie w sprzedaży zostało 5 lokali handlowo-usługowych oraz 12 biur.

Autor: PropertyDesign.pl 26 września 2016 12:00

W centrum Gdańska na Wyspie Spichrzów INPRO SA kończy realizację osiedla Chmielna Park. W wieży budynku B od 3 do 6 piętra oferowane są lokale biurowe, natomiast na parterach wszystkich budynków od ul. Chmielnej znajdują się lokale handlowo-usługowe. W ofercie pozostało jeszcze 5 lokali usługowych i 12 biur gotowych do odbioru.

Inwestycja na Wyspie Spichrzów w Gdańsku to rozwiązanie dla osób, które szukają lokalizacji w centrum miasta i sąsiedztwa zabytkowej starówki. Spółka INPRO swoją inwestycję realizuje przy zbiegu ul. Chmielnej i Toruńskiej. Obiekt jest wzbogacony o reprezentacyjny plac zaprojektowany przez architekta Macieja Sieniawskiego, który znajduje się przed 9-kondygnacyjną wieżą i stanowi centralne miejsce całego kompleksu. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokale biurowe znajdują się w wieży budynku B od 3 do 6 piętra. Natomiast lokale handlowo-usługowe umieszczone są na parterach wszystkich budynków od ul. Chmielnej i posiadają wejścia zewnętrzne, bezpośrednio z poziomu chodnika. 

Aktualnie w sprzedaży zostało 5 lokali handlowo-usługowych oraz 12 biur. Większość z nich znajduje się w gotowym już budynku A i B. Jeden z lokali umiejscowiony jest w budynku C, którego zakończenie przewidywane jest na koniec października br. Powierzchnia pomieszczeń wynosi od 42,71 mkw. do 97,04 mkw. Cena zaczyna się od 6.480 zł brutto za mkw.

Chmielna Park to kompleks trzech budynków rozciągający się wzdłuż zielonego brzegu rzeki Motławy. Inwestycja docelowo będzie posiadła przestrzeń otwartą, z terenami zielonymi i małą architekturą. Dzięki dużym oknom i zabudowie tarasowej, w projekcie maksymalnie wykorzystano walory widokowe w kierunku Głównego Miasta. Lokale znajdujące się na parterze mają przynależne ogródki. W ramach inwestycji powstały również hale garażowe. Cały projekt obejmuje łącznie 306 lokali. W aktualnej ofercie zostało już tylko 20 mieszkań, które deweloper planuje oddać pod koniec października br.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych