Chmielna Park z kolejnym pozwoleniem na użytkowanie

Trójmiejski deweloper Inpro otrzymał pozwolenie na użytkowanie budynku C należącego do osiedla Chmielna Park na Wyspie Spichrzów. W ramach tej fazy inwestycji do klientów trafi 130 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 01 grudnia 2016 13:02

Całe osiedle składa się z trzech budynków obejmujących 306 lokali spośród których sprzedano już blisko 90 proc. Chmielna Park to nowoczesne osiedle zlokalizowane w sąsiedztwie zabytkowej starówki na Wyspie Spichrzów. Ta prestiżowa inwestycja złożona jest z trzech budynków, z górującą nad osiedlem dziewięciokondygnacyjną wieżą oraz reprezentacyjnym placem. Projekt inwestycji powstał w pracowni Domus Studio Projektowe Sieniawski & Sieniawski. Dodatkowym atutem jest położenie osiedla nad rzeką wzdłuż zielonego brzegu Motławy.

W ramach etapu C powstało w sumie 130 lokali. Jest to trzeci i zarazem ostatni etap osiedla Chmielna Park. Deweloper rozpoczyna przekazywanie wszystkich sprzedanych lokali. W całej inwestycji inwestor sprzedał już blisko 90% lokali. Do dyspozycji klientów pozostało 20 mieszkań, 3 lokale usługowe oraz 11 biur.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja na Wyspie Spichrzów jest idealną odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy stawiają na komfort i jakość życia. Osiedle zostało zrealizowane przy użyciu najwyższej jakości materiałów i charakteryzuje się podwyższonym standardem oraz nowoczesną architekturą.

W ramach inwestycji Inpro przygotowało także ofertę wykończenia pod klucz, w której oferuje trzy zróżnicowane pakiety, w zależności od potrzeb i wymagań klientów.

W projekcie maksymalnie wykorzystano walory widokowe mieszkań dzięki dużym oknom i zabudowie tarasowej. Do dyspozycji mieszkańców oddano także hale garażowe, piwnice, pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów oraz plac zabaw.

W ramach inwestycji przygotowano także ofertę dla osób, którym zależy na ulokowaniu swoich oszczędności w nieruchomościach. Opcja kup i zarabiaj zapewnia kompleksową obsługę apartamentu i wynajęcie go za pośrednictwem firmy specjalizującej się w zarządzaniu luksusowymi nieruchomościami. Ceny mieszkań znajdujących się w aktualnej ofercie rozpoczynają się od 6696 zł brutto za mkw., lokali usługowych od 8487 zł brutto za mkw., a biur od 7380 zł brutto za mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych