Chojny Park ma powodzenie

Atal sprzedał już 29 proc. mieszkań w drugim etapie osiedla Chojny Park. W ofercie znajduje się jeszcze ok. 159 lokali. Na drugi etap osiedla składa się w sumie pięć obiektów mieszczących 236 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 13 grudnia 2016 12:36

Inwestycja powstaje przy ulicach Rolniczej i Kurczaki w dobrze skomunikowanej części Łodzi. Cena brutto za mkw. wynosi 4500 zł, a dla mieszkań na najwyższej kondygnacji 4700 zł. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie przewidziano na pierwszy kwartał 2017 r.

- W trakcie 11 miesięcy bieżącego roku sprzedaliśmy w Łodzi 195 lokali, to oznacza 7 proc. wzrostu względem zeszłego roku. Nasza oferta w Łodzi – podobnie jak w pozostałych miastach – skierowana jest do szerokiego spektrum klientów. Nasze projekty cieszą dużym zainteresowaniem, bo są dobrze skomunikowane i zaprojektowane tak, by żyło się w nich komfortowo – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes Atalu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na drugi etap składa się łącznie 236 mieszkań o szerokiej gamie metraży od 33 do 102 mkw. i układów od dwóch do czterech pokoi. Posiadacze samochodów będą mogli skorzystać z 244 stanowisk na parkingach podziemnych i zewnętrznych.

Ponadto do każdego z mieszkań przynależeć będzie przynajmniej jeden balkon lub taras, a do tych zlokalizowanych na parterze – prywatne ogródki. Całe osiedle Chojny Park składać się będzie z siedmiu budynków, w których znajdzie się 408 mieszkań. Na terenie osiedla zaprojektowano tereny zielone oraz cztery place zabaw – po dwa na każdym etapie osiedla.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych