Cieślewskiego 7A. Mieszkania w pobliżu Parku Lotników

Nową inwestycją firmy Janex jest wznoszony obecnie w Krakowie budynek wielorodzinny przy ul. Cieślewskiego w bliskim sąsiedztwie Parku Lotników. Znajdzie się w nim 80 mieszkań od 29 mkw. do 65 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 06 kwietnia 2017 09:30

Budynek pięciokondygnacyjny z podziemnym garażem stanowił będzie naturalną kontynuację obecnej zabudowy. Wyróżnia go prosta, zwarta bryła z czytelnym podziałem na sekwencyjne moduły.

Z myślą o rowerzystach i rodzinach przy każdej z klatek zlokalizowano pomieszczenia wózkowni oraz liczne komórki lokatorskie. W nadziemnych kondygnacjach zaprojektowano mieszkania od 29 mkw. do 65 mkw., od jednopokojowych do trzypokojowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Garaż podziemny ma zapewnić komfort zamieszkiwania poprzez minimalizowanie ruchu kołowego przy samym budynku. Mieszkania na ostatnich kondygnacjach posiadają duże tarasy zapewniające dodatkową przestrzeń dla ich przyszłych właścicieli. Planowany termin zakończenia prac budowlanych to trzeci kwartał 2018 r.

Kompleks mieszkaniowy zlokalizowany jest przy ul. Cieślewskiego, pomiędzy ulicami Bora Komorowskiego i Młyńską w środkowej części Krakowa. Miłośnicy przyrody docenią bliskość terenów rekreacyjnych w pobliskim Parku Lotników. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, szkoła, przedszkole oraz centra handlowe: Krokus i OBI.

Obsługę komunikacyjną zapewniają liczne linie autobusowe, których przystanki oddalone są o niecałe 3 min spaceru od inwestycji. Główne arterie komunikacyjne miasta zapewniają dogodny dojazd w dowolny rejon. Bezkolizyjnie i szybko można wydostać się na obwodnice miasta, dalej na autostradę A4, lotnisko w Balicach oraz w kierunku Katowic.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych