City Park Żory apartamentową wizytówką miasta

Realizowany przez Hadex Development City Park Żory to nowy, prestiżowy kompleks mieszkaniowo-usługowy w centrum Żor. Znajdą się w nim mieszkania o powierzchni od 19,16 mkw. do 94,49 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 28 września 2016 09:25

Niepowtarzalna architektura, nowoczesne bryły budynków, jasna kolorystyka – to główne atuty City Park Żory, dzięki którym inwestycja ma szansę zostać jedną z piękniejszych wizytówek miasta. Kompleks utworzą cztery segmenty  o zróżnicowanej wysokości - od trzech do sześciu kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. Budowę deweloper podzielił na dwa etapy. W pierwszym, który ma trwać od pierwszego kwartału 2017 r. do czwartego kwartału 2018 r. powstaną segmenty: B, C i D. W drugim, trwającym od drugiego kwartału 2019 r. do drugiego kwartału 2020 r. zbudowany zostanie segment A.

Nieprzeciętna architektura

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Powierzchnie mieszkań wynoszą od 19,16 mkw. do 94,49 mkw. Wszystkie spełniają wymagania programu Mieszkanie dla Młodych. Kondygnacja podziemna przeznaczona została na miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Na parterze zlokalizowano lokale usługowe oraz część miejsc postojowych. Mieszkania i apartamenty znajdą się na kondygnacjach od drugiej do szóstej. Nieprzeciętna architektura nie tylko przyciąga wzrok, ale przede wszystkim zapewnia komfortowe rozwiązania aranżacyjne.

Architekt - Wojciech Wojciechowski, ceniony w środowisku projektant z Katowic, tworząc koncepcję budynków szczególny nacisk kładł na wygodę mieszkańców. Stąd mieszkania i apartamenty są nowocześnie zaprojektowane z kuchnią otwartą na salon oraz mają bardzo funkcjonalny układ ścian. Wszystkie posiadają balkon bądź taras z widokiem na miasto.

Budynki wyposażono w cichobieżne windy, wideofony oraz nowoczesne instalacje teletechniczne.  Wokół nich zaplanowano bezpłatne miejsca postojowe.

Tuż przy rondzie z zegarem

City Park Żory powstanie przy Al. Wojska Polskiego 4, tuż przy Rondzie Węgierskim z zegarem. To ścisłe centrum miasta, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy krótki spacer, by znaleźć się na Rynku. W niewielkiej odległości znajduje się Park Staromiejski ze starymi drzewami i licznymi alejkami.

Mieszkańcy nowego osiedla w kilka minut dojdą do Parku Cegielnia. To główne miejsce rekreacji. Znajdują się tam ścieżki dla rolkarzy i rowerzystów, miasteczko ruchu drogowego z sygnalizacją świetlną i licznymi znakami drogowymi, nowoczesny skatepark oraz plac zabaw z  parkiem linowym. Można również skorzystać z bogato wyposażonej siłowni pod chmurką. W  najbliższym czasie miasto planuje zbudować tam także wodny plac zabaw. Dla zwolenników wodnych zabaw czeka park wodny Aquarion.

Wokół osiedla znajduje się pełna infrastruktura niezbędna w codziennym życiu, m.in. przedszkola, szkoły, hala sportowa, ośrodki zdrowia, sklepy i kompleksy rozrywkowe.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych